Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A másodfokú bíróság ítélete...

A másodfokú bíróság ítélete ellen lehet még fellebbezni?

Figyelt kérdés

Volt férjemmel pereskedek gyerektartási ügyben. Első és másodfokon is nekem adtak igazat. A 15 éves fiamnak az apa azt mondta hogy ő majd még fog a fellebbviteli bíróságon felülvizsgálati kérelmet meg ilyesmit kérni. Lehet ilyet? A perköltséget és az ügyvédi költségeket neki kell megtérítenie de így azt sem tudom mikor fogja fizetni gyanítom önszántából soha...

Bocs ha esetleg nem jó helyre írtam a kérdést


2010. okt. 22. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Van rendkívüli perorvoslat, de csak nagyon indokolt esetben lehet kezdeményezni. Lehet megpróbálja a férjed, de szerintem sokra nem megy (mehet) vele.
2010. okt. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 UM4 válasza:
lehet hogy most keverem a büntetőjoggal de másodfokon túl csak akkor van élet ha súlyos eljárási hibá(ka)t vétettek másodfokon. de nem szoktak.
2010. okt. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Aha értem de minden szalmaszálba kapaszkodik úgyhogy szerintem ameddig lehet addig el fog menni. Nem ez az első pereskedésünk mindig ő jelent fel de mindig neki kell fizetnie a végén. De sajnos nem hajlandó elfogadni semmit és nekem már nagyon elegem van belőle...

Az ügyvédet már nagyon nehezen tudom fizetni.

2010. okt. 22. 21:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!