Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves korotoktól magáznak...

Hány éves korotoktól magáznak titeket?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, egyre több helyen "jónapottal", sőt van aki "csókolommal" köszön. Bevallom, kiráz ettől a hideg. Ilyenkor úgy érzem, mintha min. 10 évvel idősebbnek néznének mások. Másokat is magáznak/tak ilyen fiatalon?
2010. okt. 22. 16:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

én 15 éves vagyok és egy kislány lemagázott:D

meg az egyik tanárunk magáz minket

idegenek is szokták mondani, szerintem borzalmas

20 évesen is simán tegezhetne mindenki nemhogy 15

2010. okt. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Engem sokszor csókolomoznak le kisgyerekek, eladó vagyok-
2010. okt. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Engem 18-nak sem néznek, úgyhogy mindenki tegez. Amikor a gyerekeimmel vagyok talán akkor, meg a szomszéd gyerekek csókolomoznak, de mert tudják, hogy anyjuk lehetnék.


29/N

2010. okt. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Engem (23) mindenki tegez. Remélem, még sokáig, mert még Anyut (46) is sokan tegezik.
2010. okt. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Engem is 19 évesen kezdtek el magázni. Néhányan még a gimiben is.
2010. okt. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
11 éves korom óta. Mivel akkor kerültem gimnáziumba és itt mindig magáztak mindenkit. Én megmondom őszintén csak olyantól szeretem ha magáz, akit nem kedvelek, akit viszont kedvelek vagy egyáltalán nem ismerek attól jobban esik ha tegez, 21 vagyok, nem vagyok még öreg :)
2010. okt. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ezen ne keseregj, ez is folyamatosan változni fog életed során.

Én inkább jókat szoktam rajta szórakozni, igaz, a korom is megvan hozzá, hogy már ne akadjak fenn ilyesin.


A 10 év alatti gyerekek mind tegeznek.

A gyerekeim barátai (18-24 év), magáznak, én tegezem őket.

A barátaim gyerekeivel (14-24 év)tegeződünk

A 30 fölötti idegenekkel általában tegeződünk.

A 30 alatti idegenek hol tegeznek, hol magáznak, hol "csendőr pertuban" vagyunk, én tegezem őket, ők csókolomoznak, én viszont már senkinek nem köszönök csókolomot:)


48N

2010. okt. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem túlmisztifikálják nagyon sokan ezt a tegezés kontra magázódás témát.
2010. okt. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én azt várom, hogy magázzanak, mert ha tegeznek az idősebbek, nem tudom, hogy visszategezhetem.e őket, vagy akkor bunkó állatnak néznek, ha meg magáznak, egyértelmű, hogy én is magázódom. Szóval szerintem örülj neki, az, hogy magáznak, azt jelenti, hogy kicsit komolyabban vesznek, mint egy tízévest.
2010. okt. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
18 éves vagyok, és mostanában elég sok helyen magáznak, csókolomoznak (a férfiakra jellemzőbb). :) Sok kisgyerek is. Ez a tisztelet jele, és nagyon jól esik, amikor valaki (persze nem korombeliek) nem tegez le élből, azért, mert fiatal vagyok.
2010. okt. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!