Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tesztek ilyenkor? és...

Mit tesztek ilyenkor? és elhiggyem neki? mit csináljak?

Figyelt kérdés

csajok... a pasitok megnéz más nőket az utcán, akár az arcát vagy ahogy elmegy vele szemben?

Az enyém ránéz ha velem van akkoris, rákérdeztem és azt mondta hogy párhuzamot von közte és köztem, de engem mindenkinél tökéletesebbnek lát. Mert szeret.

de én nagyon féltékeny típus vagyok, de tudom hogy nem mondhatom hogy ne nézzen senkire.

De amikor nincs velem akkoris féltékeny vagyok és úgyérzem bárki elvehetné tőlem:( Nagyon önbizalomhiányos vagyok. Pedig nem csalna meg, volt 1hónap szünetünk MIATTAM. Most ujra járunk, de félek hogy felszed vki, vagy megcsal:( Pedig az 1hónap alatt sem volt senkije...

De nemtudom... régebben pici dolgokban füllentett, nem akrom h a jövőben füllentsen. (pl. átirta az smst amit nekem küldött csakhogy ne vitázzunk, de kiderült és letagadta, aztán bevallotta)


2010. okt. 22. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden pasi megnézi a nőket,igen,néha akkor is,ha a barátnőjével van.Vagy járjon lesütött fejjel,mintha szégyellne téged?Ha sokat féltékenykedsz,megunja,és keres egy olyan lányt,aki bízik benne.Hiába mondod,hogy önbizalomhiányos vagy,neki ez úgy jön le,mintha benne nem bíznál.Már ha szoktál emiatt hisztizni.Az sms átírása is azért volt,hogy elkerülje a hisztidet.Próbáld visszafogni magad.
2010. okt. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A paranoiád alapján nem csodálkozom, hogy füllentett, ha nem volt kedve jelenetekhez minden semmiség miatt...
2010. okt. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem fordulna meg utánuk, észre sem venném.
2010. okt. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tubarózsa ***** válasza:
hali! hasonló cipőben járok én is. nagyon önbizalom hiányos vagyok. de igyekszem feleslegesen nem féltékeny lenni, mert annak semmi értelme nincs. igaz most deppis vagyok és most kicsit jobban féltékeny vagyok, de igyekszem változni, nem voltam én ilyen mindig, most dilidokihoz járok h segitsen. nem tartom magam szépnek(vszinű ezért vagyok most féltékenyebb) párom mindig mondja h nincs igazam, mert igenis szép vagyok. ő is meg nézz lányokat, de nem megbámulja inkább arcokat meg a ruhát "összeállitást" szokta nézni,h h áll neki. nem félek attól h megcsalna v vki elszedné, mert tudom h engem szeret. probálok nem foglalkozni vele mert megtiltani ugyse tudom neki, és hiába nézz meg mást neki akkor is én vagyok a legszebb! mindig mondja meg ezzel biztatom magamat. én is megnézek más pasikat, bár nem rendszeresen és én is inkább az arcokat + ruhákat nézem, és ezt tudja jól. am ráadásul buszvezető, nap mint nap lát fiatal, idős, szép,csúnya lányokat.ugy ha akkarnám se tudnám megtiltani, mert jegyet adni muszály.
2010. okt. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!