Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik lehetőséget válasszam?

Melyik lehetőséget válasszam?

Figyelt kérdés

Adott két munkahely:


Egyik vidék, ahová autóval kell bejárnom és a várható nettó fizetés 70-80ezer/hó (ebből jön le a benzin, össz napi 60km), egyéb jutatás nincs. Ez esetben a szüleimnél lakhatom, ahol csak a rezsibe kell beszállnom.

Másik az Budapesti: Ott nettó 100ezer/hó + étkezési utalvány lenne a kezdő fizetés. Viszont ott albérleteznem kell (kaució + költözés költségei), de ez esetben önállóan élnék.

Nem tudom eldönteni, hosszabb távon melyik lenne a jobb megoldás, megjegyzem, hogy egyedül álló vagyok, és már rég nem a húszon éves korosztályba tartozom.


2010. okt. 22. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Én az utóbbit választanám.:)
2010. okt. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én egyedül élnék inkább, hiszen itt van az ideje. Pesten tudsz vállalni másodállást is, ha nem jössz ki.
2010. okt. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ha már rég nem a húszon éves korosztályba tartozol én bizony a helyedben kiszállnék a fészekből és elindítanám az önálló egzisztenciámat azzal, hogy elköltözöm otthonról. Aztán ha nem jön be a meló, Pesten könnyebben találsz másikat, mint otthonról, nem így gondolod?
2010. okt. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Félre értés ne essék, nem laktam mindig a szüleimnél. Csak leírtam a tényeket, amik közül, most döntenem és választanom kell.

A Budapesti lakhatás költségeivel nem vagyok tisztában.

2010. okt. 22. 15:12
 5/9 anonim ***** válasza:

én is a másodikat választanám. az első melóból összeszedett pénzed elmenne a benzinre kb.

albérletet meg szerintem elsőre olyat keress, ahol lakótársat keresnek. utána ha már összeszedted magad teljesen, akkor akár egyedül is, bár egyedül fenttartani egy albérletet sem egyszerű.

2010. okt. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Válaszd a 2.-at, az elsőt pedig add nekem. Köszi.
2010. okt. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pesten keress diákokat, akikkel összeköltözhetsz, az is jobb egyenlőre, mint otthon lakni. Igy esetleg ki lehet jönni a fizetésből.
2010. okt. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Tubarózsa ***** válasza:
én is a másodikra szavazok inkább. pesten am merre? mert pl fóton láttam albérlet,35e+rezsi. ha a cég fizeti a busz v vonat bérlet 86% -át akkor nem olyan drága a bérlet. de nem csak fóton, máshol is vannak olcso albérletek, ami nem pest, de közel van hozzá.
2010. okt. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2010. okt. 23. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!