Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges ez? (Kérdésed túl...

Lehetséges ez? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Már 1 éve, hogy szakítottunk a "párommal". Egy darabig csak őt utáltam, és a gondolatától is agyvérzés kerülgetett. Most már viszont pont ezt érzem, az összes pasival kapcsolatban. Miért lehet ez? Azt mondják az idő mindent megold, tehát elvileg ha meglátom az exet már nem váltaná ki belőlem ezt a rosszat, ehelyett már mindenkivel kapcsolatban ezt érzem. Vajon miért és meddig?
2010. okt. 21. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Az elmúlt 1 évben hányszor próbáltál felszedni valakit, gondolom egyszer se nem szabad otthon ülni és szomorkodni, rágodni ugyanazon újra és újra. Buliz, szedj fel valakit, ha találkozol egy normál pasival elmúlik az érzés.
2010. okt. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem agyalok ezen, egyszerüen ha a közelembe kerül egy pasi, máris előtőr belőlem ez a dolog, úgy meg nem túl jó pasizni, hogy közben ez van. Köszi a választ.
2010. okt. 21. 21:01
 3/8 anonim ***** válasza:
van ilyen. én a nőktől vagyok rosszul. sikerült -saját magam miatt- csalódnom egy nagyot. lassan másfél éve, azóta még csak egy csók sem volt, összesen egyetlen randi, de az is inkább "barátira" sikeredett. kerülget a rosszullét ha egy csinos nőt látok, jó lenne már ha változna, de ez van...
2010. okt. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Te vagy az első akitől ezt hallom, hogy hasonlóan érzed a dolgokat. Sajnálom, tudom, hogy ez baromi rossz. Zavaró tud lenni, miközben változtatni szeretnél, mégsem megy.
2010. okt. 21. 21:26
 5/8 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez a helyzet!

Elhagyott a párom, és úgy éreztem, hogy az én hibám!

Úgy éreztem, nem tettem meg mindent, hogy elég jó legyen neki, de ez hülyeség!

Ott voltam, szerettem, hajlandó voltam bármire amit kért tőlem, és hűséges voltam, de Ő kidobott.

Ezekután elkezdtem újra randizni, de mindenki érdektelennek tűnt, vagy nem láttam elég jónak.


Azthiszem azért, mert az előző páromhoz hasonlítgattam őket. És mivel az emlékek megszépülnek, senki sem érhetett fel a fejemben kialakult téves képpel.


Meg kell tanulnod elengedni az előzőt, és aztán keresd meg a hibáit, mert biztos vannak. Nem szabad abban a hitben élned, hogy a kapcsolatod csak miattad ment tönkre. Lehet hogy csak miatta. Adj szabad folyást az érzelmeidnek. A haragot is ki kell fejezned.

2010. okt. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kedves előző! neked sikerült túllépned? kíváncsi lennék rá, és ha igen mennyi időbe telt? esetleg valami igazán jó tanács, valami ötlet ami neked bevált?
2010. okt. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sok időbe telt!

Ez biztos mindenkinél más, nekem 8 hónap volt (1 hónapig voltam vele együtt)

Az én módszerem az volt, hogy ismerkedtem, sokat jártam barátok közé, sportoltam, olyasmiket csináltam, amik lefoglaltak, hogy ne tudjak mindíg a volt barátomra gondolni.

De ettől függetlenül nagyon sokat gondoltam rá. Nagyon haragudtam rá, de nagyon szerettem is.

Elvágtam magam tőle. Töröltem MSN ről, töröltem a telefonszámát.

Nehogy véletlenül is kapcsolatba tudjak lépni vele.


Ezek után jött a másik probléma.

Hogyan viszonyuljak a többi férfihoz? Nehétz volt. Ismerkedtem velük, de utáltam, mert színlelnem kellett az érdeklődést...

Ezért abbahagytam, és visszatértem a munkához és a tanuláshoz, na meg a barátokhoz akik nagyon sokat segítettek.


Ezekután tisztáztam magamban, hogy az előző kapcsolatom nem (csak) miattam ment tönkre. Voltak problémák köztünk, igen, voltak eltérések igen, de én kész lettem volna kompromisszumra, neki viszont nem értem meg a fáradtságot. Miért sírjak valakiért akinek annyit sem érek, hogy egy normális hazugságot kitaláljon indoklásképp mikor szakít velem?


Egyből nem éreztem őt olyan jónak, vagy szépnek.

A szép emlékeket persze a szívemben őrzöm, de nyitottam az új lehetőségekre, és bár még most sem találtam olyan férfit aki igazán felkeltette volna az érdeklődésemet, már bízom benne, hogy majd lesz egy akinek sikerül.

2010. okt. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hát még nem is sok a 8 hónap, legalábbis szerintem. amúgy nagyon ismerős a helyzet amit felvázoltál, csak ott nem 1 hónap volt hanem másfél év.

sok rendes pasi van, csak ki kell fogni. előbb-utóbb jön egy, nem kell sietni, de ezt nyilván te is tudod.

köszi a választ.

2010. okt. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!