Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire jó ez nekik? (Kérdésed...

Mire jó ez nekik? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés
tudom hogy nem tőletek kéne ezt megkérdeznem de áááh már nagyon idegesít.minden este összeveszünk valamin szüleimmel mert egyszerűen mindenbe belekötnek.ez már nem is idegesít meg szoktam hogy mindig le vagyok ordítva.de amikor hozzám vágják hogy van kb 4 személy ilyen akik mondják anyáéknak h én ezt meg azt meg amazt meg semmit nem csinálok meg milyen gyerek vagyok már.stbstb.és ezt anyáák mindig hozzámvágjak.de kérdem én hogy nekik mi a **** közük van ahhoz hogy én mit csinálok?ők ott vannak mindig mellettem hogy mit csinálok vagy mi?-.- meg eleve akkor már ne vigyorogjon bele a képembe ha a hátam mögött már oszt ...
2010. okt. 21. 19:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Azért azt, hogy így lessenek ne tűrd el. Biztos beugatnék annak, aki utánam lesekszik, vagy épp csak fantáziál aztán szól a szüleimnek. Mit képzel? Engem is megmondtak a szüleimnek amikor 16 évesen meglátták, hogy rágyújtottam, de érdekesmód az én szüleim nem vágták a fejemhez, megvárták még magamtól mondom el, persze utána kiderült, hogy az a némber végig okoskodott, dehát ő ilyen, azóta sem beszélek vele.
2010. okt. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!