Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Névnapjára vegyek neki valamit?

Névnapjára vegyek neki valamit?

Figyelt kérdés

Ő nekem nem vett semmit,de akkor még nem is voltunk igazán együtt. Kb. 2 hete jártunk, mikor az én névnapom volt. És szakítittunk is utána, de most nemsokára 2 hónapja leszünk együtt, és elég nagy a szerelem, de nem tudom, hogy vegyek e neki valamit, vagy ne.

És ha vegyek akkor mit? Tudom, hogy így nem könyű, hogy nem ismeritek, de leirok róla pár dolgot.

19 éves, wow-ozik, sc-zik (nem akarok neki 1 hónap wow-ot fizetni, nem is irjátok. Tud romantikus is lenni, de inkább vicces. Még nem volt szex és egyelőre nem is tervezzük. Nem tudom még mit lehetne róla irni..

Előre is köszi a válaszokat :)

Ja és nem akarok sok pénzt kiadni rá.

15/L


2010. okt. 20. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem vegyél neki valamit.... csokit? vagy kérdezd meg mit szeretne?!
2010. okt. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én vennék neki ajándékot. Pl.: édesség, könyv.
2010. okt. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!