Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak a szochipatáké a világ?

Csak a szochipatáké a világ?

Figyelt kérdés

Szerintetek csak az lehet gazdag és sikeres aki szochihopata és érzelmileg nulla ?

A másik amit nem értek a szochihopatákal kapcsolatban hogy ha nem éreznek érzelmeket akkor mégis a düh a bosszuállás stb... mi ? mert ugye sok olyan filmet láthatok amiben a szochihopata egy elvetemült gyilkos vagy ilyesmi... de nem értem mivel ezek is érzelmek de a deffiniciojuk szerint ök nem élnek érzelmi életet. Hogy van ez ?


2010. okt. 20. 14:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Istenem... :(
2010. okt. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs miért akarnak bosszútállni vagy miért dühösek. Főleg pasiknál van ez és a szegény ártatlan nőkön élik ki magukat. Jómódjukban nem tudják mit csináljanak, kombinálva egy kis elmebajjal.


Érdekes a nők nem ilyenek, pedig nekik lenne a legtöbb okuk rá...

2010. okt. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

szociopata...


A szociopata gyakran agresszív, nem érez empátiát mások iránt (bár megjátszhatja), és nem érez szégyent vagy megbánást a visszaélései miatt.


Vagyis érezni érez, csak mások iránti empátiát/együttérzést nem.

2010. okt. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ezek 3 kivételével a pszichopátia Cleckley által meghatározott jellemzői:

Felületes báj, amit fel is használ ahhoz, hogy elérje céljait

Okszerűtlen gondolkodás hiánya

Idegeskedés hiánya

Megbízhatatlanság

Őszinteség hiánya

A megbánás és szégyenérzet hiánya

A szociális normák szándékos megszegése

Gyenge ítélőképesség és a saját hibáiból való tanulás hiánya

Kóros egoizmus

Öngyilkos szándékok, bár ritkán valósítja meg

Empátia teljes hiánya

Személytelen, unalmas szexuális élet

Felelőtlenség

2010. okt. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok. ja, én mindig arra szoktam rácsodálkozni, hogy a nőknél miért nincs sorozatgyilkos.

Igazából pont a nőknek kellene az elszenvedett sérelmeikért bosszútállni. Ők mégsem teszik. Pl mondjuk egy nőt megvernek, megerőszakolnak, és bosszút akar állni, sorozatban elkábítaná a pasikat seprűnyelet dugna a valagukba, és kiherélné őket, vagy levágná a farkukat. ez még érthető is.

De hogy egy pasas, miért kezd el így viselkedni? Szerintem azért mert fogyatékos az elméje-személyiségzavaros elmebeteg. Erre mást nem tudok mondani. Férfisajátság.

2010. okt. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem düh és bosszú, hanem érdek.
2010. okt. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

megint én vagyok, a 74%-os hsz-nak igaza van. Ezek az emberek extra mértékben egoisták, nem képesek senkit szeretni csak bosszút állni a képzelt sérelmeit másokon megtorolni. Ők magukat minden ember fölé helyezik, a körülötte lévő embereket csak a saját hasznára tartja fent, mint egy használati tárgyat.

Bár a nárcisztikus személyiség is ilyen.

2010. okt. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
14:57 miért érdeke a faszinak hogy sorozatgyilkos legyen?
2010. okt. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Tahlán ehlőszhör megh kehllene tahnulni a szochihopatha helyhesíráshát...
2010. okt. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nincs női sorozatgyilkos? lol Magyarország egyetlen világszerte ismert sorozatgyilkosa nő: Báthory Erzsébet :D


Egyébként azért van kevesebb női sorozatgyilkos sztem, mert egy nőnek alakvetően azt tanítják h majd támaszkodjon vki másra, majd jön a szőke herceg fehér lovon, és elveszi, és jajj de jó lesz. Ez egy passzív hozzáállás, azaz ha nem jön össze, akk a nő depressziós lesz max., és önmagát marcangolja.

A fiúknak meg azt h saját maguk csináljanak meg sokmindent, legyenek önállóak, egy fiúra akkor büszkék a szülei, ha ügyesek, okosak, erősek. Aztán ha ez nem jön össze, akk ez könnyen átfordulhat agresszióba.

2010. okt. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!