Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eredeti ötletek évfordulóra?

Eredeti ötletek évfordulóra?

Figyelt kérdés
Jöhet ajándékötlet (férfi részére), fincsi recept (akár kaja, akár süti), esetleg dekoráció idea is, szóval bármi, amitől igazán jó hangulatú lesz a nap :) (A szexet hagyjátok ki, azon a téren nem kell tanács :D)
2010. okt. 20. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt én is szivesen olvasom ugyanis mi is nemsoká ünnepeljük és kíváncsi vagyok mások mit adnának a párjuknak. 23/L
2010. okt. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi gravíroztatni fogunk egy lakatba, és felrakjuk a pécsi lakatfalra.

De amúgy egy gravíroztatott flaska ( [link] ) is biztos tetszene neki.

Vagy közös képeteket felrakni bögrére/párnára/egérpadra.


Romantikus gyertyafényes vacsi, masszázs és szex:) Szerintem ennek is örülne..

2010. okt. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem eredeti:

Az Országos Széchenyi Könyvtár honlapján lehet rendelni régi újságcikkekből összeállított újságot. Mármint az évforduló napjáról. Amikor összejöttetek arról a napról.

Én születésnapit rendeltem anno, de nagyon nagy sikere volt.

2010. okt. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A dm honlapján tudsz csinálni saját magad által összeállított fotóalbumot az általad kiválasztott fotókból. Én ezt adom a páromnak karácsonyra. Sok boldogságot Nektek!
2010. okt. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

11:38-as válaszoló!

Te hogyan rendelted meg? Segítenél?

Tök jó ötlet!

Felmentem a honlapra, de már az elején elakadtam.... :)

2010. okt. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Készítsd el a kedvenc kajáját, esetleg táncolj neki valami dögöset, szexi fehérnemű, szex és remek éjszaka, pezsgő.
2010. okt. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez az újságcikkes dolog engem is érdekelne, de én sem találtam meg. Valaki tudna ebben segíteni?
2010. okt. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én írtam az újságos ötletet. Felmentem a honlapra (erre nem emlékeztem, bocsi), csak olyan van, ami születésnapos. Legalábbis a borítója. De végülis borító nélkül (mármint ha azt nem adod oda), akkor bármilyen dátumra tudsz rendelni.

Az Országos Széchenyi Könyvtár alatti sorban ott van, hogy "Új szolgáltatások", arra katt rá, majd a "Születésnapi csomag" feliratra, innen meg lépésről-lépésre leír mindent!

Ha valami nem oké, írj privit!

2010. okt. 23. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszi!
2010. okt. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!