Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek van igaza?A...

Szerintetek kinek van igaza?A következő a helyzet,a párom családjáék nál akarnak tartani szülinapi partyt ahol több ember szülinapját tartanák egyszerre,de ez már torlódik hónapok óta betegségek illetve az miatt mert valakinek épp nem volt jó.

Figyelt kérdés

Most a párom szervezte hogy tartsuk meg de pont azon a hétvégén a gyerekemnek programja van délután ahova el kellene vinni kocsival.Igy akkor nem tudok nyugidtan bulizni koccintani holott az én szülinapom is van tartva...igy szóvá tettem hogy ez igy nem jó legyen máskor..de persz amikor nekünk jó lenne más nem ér rá..

Igy most én vagyok a rossz hogy miért nem tudom kibirni hogy nem iszim ha a gyerekemet kell elvinnem?!Hát én meg úgy látom hogy hónapok óta nem iszom mert beteg voltam meg nem mentem sehova szintén ezért és most szeretném jól érezni magam..de ezen összeveszett velem



2023. nov. 8. 10:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Bird ki ivás nélkül.
2023. nov. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem sok válaszoló nem fogta meg a lényeget. Persze ki lehet bírni ivás nélkül, én se szoktam inni. De nem az alkohol a lényeg, képzeljétek más szitut. Az a lényeg, hogy a férje leszarja, hogy hogy telik a szülinapja, azt csinálhat-e, amit akar. (szerintem nő a kérdező)
2023. nov. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én arra tippeltem volna, hogy pasi a kérdező...
2023. nov. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
De, a kérdező vergődik azon, hogy nem ihat, szóval de, igen, az a lényeg - a számára
2023. nov. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
72%
Aki ennyi áldozatot nem képes meghozni a saját gyerekéért, annak minek gyerek???
2023. nov. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
75%

Családi bulit ki lehet bírni ivás nélkül, az nem olyan, mint a Szilveszter, vagy egy haver szülinapja.

V

Bár zavaros az egész.

Ha program van a gyereknek, vinni kell, mivel gyerek, este úgyis otthon lesz már, ihatsz..

2023. nov. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!