Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kedveskedhetnék neki?...

Hogyan kedveskedhetnék neki? Mivel engesztelhetném ki?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon gázos zh-m az egyetemen, egy hétig szinte a könyveimet bújtam (de megérte!), viszont a páromat nagyon elhanyagoltam.

Tudom, hogy megérti, de látom hogy kicsit neheztel.

Tegnap főztem neki, de nem úgy sült el a dolog ahogy akartam. :(

Köszönöm a válaszokat!


2010. okt. 19. 06:36
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Miért kellene kiengesztelni? Ha neked tanulni valód van és neki ez gond, akkor nag baj van a kapcsolatotokban.

Ilyenkor éppen NEKI kellene téged kényeztetni meg tehetmentesiteni, nemhogy te érj bocsánatot, mert tanultál. Mit jelent, hogy elhanyagoltad? Mert egy kapcsolat nem arról szól, hogy állandán a másikat kell szórakoztatni, azt csinálni, amire éppen kedve van - ezt függöségnek hivják!

2010. okt. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Ne kenyeztesd el a parodat mar a kapcsolatotok elejen, mivel ezt fogja megszokni es ez aztan a jovoben mar komoly gondokat fog Neked okozni.

Ma azert haragszik mert tanulsz, holnap azert, mert beteg lettel stb.

Ne vedd eszre, hogy duzzog, ne reagalj ra, igy majd eszhez ter!

2010. okt. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kiengesztelni nem kell, mert ezen nem kell megsértődni.


Ettől még kedveskedhetsz neki, attól egy kapcsolat jobb lesz, nem rosszabb. Kényeztetni kell a másikat és ugyanakkor hagyni, hogy ő is kényeztessen. A lényeg nem a mérték, hanem az egyensúly. Ha mindketten nagyon sokat jártok a másik kedvébe, akkor az egy jó kapcsolat. Nem ettől romlik el, hanem ha felborul az egyensúly és az egyik fél mindent megtesz a másikért, a másik meg sz@rik az egyik fejére. (Bocs, de nincs kedvem kertelni.) :)


Hogy konkrétan mivel, azt neked jobban kell tudnod. Te ismered, te vagy vele, én még nem is láttam. (Ha láttam is, nem tudom, hogy róla van szó.) :P


Attól, hogy elsőre nem jött össze a főzés, még nem jelenti, hogy a főzés rossz ötlet. Én arról se mondanék le. A lényeg, hogy nevetni tudjatok, ha valami nem sikerül, ne legyen tragédia. És persze beszéljetek egymással! Legjobb lenne megkérdezni tőle, hogy ő mit szeretne? Az emberek nagy többsége nem gondolatolvasó. Hacsak nem vagy te a kivétel, akkor a beszéd egy jó mankó ahhoz, ha meg akarod tudni, mit gondol a másik ember. :D

2010. okt. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne kényeztesd,fogadja el hogy vannak más dolgok is rajta kívül..Szerintem ennyi kell is egy kapcsoltba,legalább nem unjátok meg egymást,és édesebb az együttlét egy húzós időszak után.
2010. okt. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, inkább segíthetne duzzogás helyett. Addig is veled lehetne.
2010. okt. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1 hétig elhanyagoltad a párod?Szegény ember.És túlélte?


Bilincset,és korbácsot javaslok.Csak hogy igazán vezekelhess bűneidért,a szent inkvizíció előtt leányom.A barátod beöltözik csuhába,és testi fenyítéssel megtisztítja a lelked az elhanyagolás bűne alól,utána pedig kiengeszteled kiengesztelésképp,a kiengesztelésért.

2010. okt. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!