Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak, hogyne rettegje...

Mit csinaljak, hogyne rettegjek ennyire az ujrakezdestol?

Figyelt kérdés
25 eves lany vagyok, erettsegin kivul nincs semmi vegzettsegem.Raadasul egy olyan fiuval eltem egyutt evekig, aki tobb szempontbol is "gazos".Elhataroztam, hogy szakitok vele, de nagyon felek, hogy mi lesz utana.Tudom, be kell iratkoznom valahova, es munkat kell vallalnom.Csakhogy mindenutt ezt latom, hogy nem boldogulnak a fiatalok, ezenkivul rettento oregnek erzem magam.Megis szeretnem megprobalni atformalni az eletem.Van olyan, akinek ez sikerult?Szerintetek van esely, hogy sikerul, vagy mar orokre elrontottam mindent?
2010. okt. 18. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
anyukám 50 éves, most most csinálja a főiskolát. semmiről nem vagy lemaradva, sőt még anyum se ha aztvesszük. neked még korán leesett, hogy elkezdj valamit, szóval sok sikert=) nem vagy öreg, menni fog.
2010. okt. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én is most 30 évesen kezdem majd a fôsulit. tanulni sosem késô!
2010. okt. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nyugi a melóba nálunk most kezdet egy gyerek aki 26 éves eddig tanult ez az első munkahelye.

Anyúm tíz évig volt itthon aztán a munkaügyi központ átképezte és lett munkája.

Ne pánikolj keresd fel a munkaügyi központot, fejvadász cégeket, telefonálj a barátoknak, rokkonoknak ha van valami szóljanak.

2010. okt. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első szakma, diploma ingyenes.
2010. okt. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem szamit, hogy hany eves vagy?
2010. okt. 18. 21:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Vannak szakmák ahol igen kezdj keresgélni anyú 45 évesen tanult szakmát.
2010. okt. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 40 évesen kezdtem ujra az életemet, egyedül, két gyerekkel, munka nélkül. Neked is menni fog, még fiatal vagy.
2010. okt. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagynéném 51 évesen szerezte az első diplomáját, jövőre kezdi a másoddiplomás képzést. Emellett dolgozik, pörög ezerrel. Szerinted le vagy maradva valamiről? Csak arra figyelj, hogy piacképes, értékes diplomát szerezz, ne valami tingli-tangli fősulin, egyetemi szakon, csakhogy legyen egy diplomád. Úgy válaszd ki a szakot/képzést, hogy az egyetemi éveid befektetés legyen!
2010. okt. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!