Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz most? Barátnőm elmegy.

Mi lesz most? Barátnőm elmegy.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy barátnőm, 12 éve ő a legjobb barátnőm, sőt ő az egyetlen, akit tényleg igaz barátomnak mondok. Egy városban nőttünk fel, egy gimnáziumba jártunk, de másik egyetemet választottunk, ami nem is volt probléma, mert ettől függetlenül mindketten itthon laktunk, tudtunk találkozni. Akik rajtunk kívül a társaságunkban voltak ők mind elköltöztek a továbbtanulás miatt, csak mi voltunk, akik nem az ország másik felében választottunk iskolát. Tehát a lényeg, hogy egyedül ő maradt itt, és tegnap mesélte, hogy a vőlegényével elköltöztek és annyira messze, hogy még hétvégén sem tudunk találkozni :( Nagyon örülök neki, hogy most boldog családi életet fog élni és ott több lehetősége lesz, de közben meg iszonyú szomorú vagyok, mert nekem egyedül ő maradt itt, egy barátom sem lakik már itthon és ha lakna is, akkor is ő a legjobb :( Nem tudok esténként hová menni, nem tudom kinek elmesélni a legújabb híreket. Nem is tudom mit mondhatnék neki :(

Tényleg örülök a boldogságának, de tipikusan az egyik szemem sír, a másik nevet :( Nagyon barátságos típus vagyok, de csak felszínes kapcsolatokat alakítok ki, mert soha nem találtam olyat, akivel úgy éreztem el kellene mélyíteni a dolgot, ennek ellenére tényleg szeretek mindenkit és nekem sincsenek haragosaim, de most nagyon egyedül érzem magam :( Mit tehetnék? Hogyan tartsam vele a kapcsolatot? Vagy mit mondjak neki egyáltalán? Hogy örülök, vagy azt, hogy nem? :( Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. okt. 18. 17:09
 1/10 A kérdező kommentje:
Illetve elköltöznek, még nem mentek el, csak a közeljövőben költöznek. A szilvesztert még együtt töltjük utána legkorábban csak nyáron találkozunk és akkor sem biztos, a munkámtól függ. Nagyon bánt :(
2010. okt. 18. 17:10
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne legy szomoru.Az en legjobb baratnom is ezer km-re lakik tolem mar evek ota, es megis o maradt a legjobb.Ahanyszor megyek haza, mindig talakozunk.Es kozben persze telefonalunk egymasnak, plusz internet is van a vilagon:-)Most is, alig varom, hogy karacsony legyen, es megint egyutt lehessunk:-)Ugyhogy, ha igazi baratnod, es mind a ketten tesztek erte, nem fog megszakadni a tavolsag miatt a kapcsolatotok.
2010. okt. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak barátságok, melyek egy életre köttetnek, és nem akadály nekik a távolság! Nekem is van olyan barátnőm, akitől az élet 4000 km-re sodort minket, de a mai világban már nem jelent problémát akár a napi szintű kommunikáció sem. Nem beszélve arról, hogy te is gondolom előbb-utóbb családot fogsz alapítani, és akkor egy picit normális is, ha háttérbe szorulnak a barátságok, más lesz a legfontosabb. Ez az élet rendje, nincs ebben semmi rossz.
2010. okt. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Nem is attól félek, hogy megszakad a kapcsolatunk, csak olyan rémisztő, hogy ennyire külön utakra megyünk. Eddig ő is a szüleivel élt, és tényleg abban a hitben voltam, hogy itthon fog összeköltözni a vőlegényével és minden folytatódik tovább. Persze neki is nyomós oka van rá, hogy elmenjen, tehát neki is nehéz itt hagyni a családot egyebeket, sulit is váltania kell, de már most iszonyúan hiányzik :( Rajta kívül tényleg nincs más barátom, párom sincs még. Az rémisztő, hogy mindent együtt kezdtünk el, együtt nőttünk fel, még a berúgást is együtt csináltuk :D Nehéz megválni tőle.
2010. okt. 18. 17:22
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne aggodalmaskodj... nálunk az volt a bibi, hogy mindenki budapestre ment tanulni, én szegedre, de mégis meg tudtuk oldani a találkozásokat, és az internet ilyenkor nagyon jó barát. Azóta lediplomáztunk én fehérváron élek, ők pesten, és szinte minden második hétvégén találkozunk, beszélgetünk, bulizni megyünk, és 2-3 naponta felhívjuk egymást. így tartható! :)

2010. okt. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Ne sajnáld ennyire magadat. Ha igazán barátnőd, akkor örülj az örömének inkább.
2010. okt. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Remélem nálunk is így lesz, bár itt főként mi ketten tartjuk a kapcsolatot, a többiek nem igazán. Ő valahogy még ki is rázott a mindennapokból, mert neki munkahelye volt, én esténként odajártam, ahogy a sulival végeztem. Nagyon bízom benne, hogy nálunk sem lesz akadálya a barátságunknak :)
2010. okt. 18. 17:29
 8/10 A kérdező kommentje:
Én örülök az örömének, sőt tényleg nagyon boldog vagyok, hogy sikerül nekik amit már hosszú évek óta terveznek, de mégiscsak a legjobb barátnőm, olyan, mintha a testvérem lenne :( akkor is ugyanígy érezném magam, ha a testvérem költözne el és nem láthatnám talán évekig. Hiába a telefon meg a net, azért az nem ugyanaz :( De bízom benne, hogy megszokjuk ezt az új rendszert :)
2010. okt. 18. 17:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha majd teheted költözz a közelükbe.Legalább egy városba.
2010. okt. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez nagyon a jövő zenéje és feltételezem a közeljövőben nekem is lesz párkapcsolatom, legalábbis remélem :) és akkor már én is kötöttebb leszek, ettől függetlenül persze lehetséges :)
2010. okt. 18. 18:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!