Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól tettem? (Kérdésed túl...

Jól tettem? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Nagybátyámmal nagyon jó a kapcsolatom. Megtudtam, hogy meghalt az apukája pár napja. Elmentem hozzájuk és láttam mennyire ki van bukva szegény:S Vigasztaltam és megpróbáltam beszélgetni vele. A felesége teljesen lesz*rja, egész nap csak az 1 éves gyerekükkel foglalkozik. A felesége nekem jött, hogy de miért foglalom le a férjét mikor a gyerekkel kéne foglalkoznia.. szerintem a feleségének esetleg foglalkoznia kéne nagybátyámmal mikor láthatná hogy mennyire rosszul van..

Talán hibát követtem el hogy vigasztaltam? Vagy egyszerűen hülye a nő?


15/L


2010. okt. 17. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
Majd ha kölyköd lesz, akkor megtudod, hogy mennyi felügyeletet igényel...mellesleg az a te nagypapád nem?
2010. okt. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem neked volt igazad. A gyerek mellett egy nő feleség is és aki ezt az egyensúlyt képtelen megteremteni, azt nagyon tudom sajnálni, ezer meg egy embernek sikerül, nem lehetetlen. Ilyen helyzetben pedig nem hogy örült volna, hogy valaki vigasztalja a férjét. Ne is törődj ezzel a nővel!
2010. okt. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem a felesege erzeketlen es szamito, valoszinuleg a nagybatyad apja gazdag volt es jo sok mindent hagyott a fiara.Most h. beteljesult a vagya, madarat lehet vele fogatni.
2010. okt. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

egyszerűen hülye a nő :)

elvileg az ő dolga lett volna vigasztalni, egy 1 éves gyerek pedig nem olyan nagy akadály, hogy ne tudja megtenni mellette...

mellesleg más egyedül fel tudja nevelni azt a gyereket, neki meg még ilyen helyzetben is a férje segítsége kell?

szerintem nem való ilyennek se férj, se gyerek :/

2010. okt. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%

De most komolyan? a nagyapád halt meg, nem?

Amúgy baromi sok figyelmet igényel egy gyerek, egy szülő meg este miután elaludt a gyerek is tud keseregni. Szarul hangzik, de így van. Nagybátyád összeszedhetné magát kicsit. Neked meg nem kellene beleszólni az ő dolguk. Az hogy vígasztaltad jófej dolog, de ennyi.

2010. okt. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos dolg amit tettél.Nekem is van 2 gyerekem 21 éves vagyok és a párom éjjel nappal melózik nap mint nap egyedül vagyok és mégsem siránkozok h. segíteni kell.Szerintem a nő vagy tök paraszt vagy csak ő igy dolgozza fel a tragédiát.:(Ne szomorkodj.
2010. okt. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor követtél volna el hibát,ha másképp is vígasztaltad volna.Így nem.Az anyuka ki sem látszik a pelenkából,az hogy a férje anyja meghalt,szomorú ám mellékes körülmény számára.

Minden gondolatát a gyerek foglalja le,a külvilág meg tehet egy szívességet.Az anyai gépezet.

2010. okt. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Apja*
2010. okt. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Na akkor gratulálok a sok topa egymást lepontozónak. Ügyesek vagytok!


Kedves kérdező nem válaszolsz???? A nagybátyád apja a te nagypapád, nem? Vagy ez mellékes, mert téged nem viselt meg vagy csak a mostohád?

2010. okt. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem a nagyapám...mostoha
2010. okt. 26. 18:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!