Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy segítsek neki, hogy...

Hogy segítsek neki, hogy határozottabbá váljon?

Figyelt kérdés

A páromnak vannak nagy tervei,de ugyanakkor lusta is.Sokszor kell "rugdosni" hátulról,hogy előrébb jusson és megtegye azt ami őt előre viszi.

Hogyan segíthetnék neki abban,hogy magában is legyen annyi ereje és határozottsága,hogy véghezvigye a terveit?

Pl. szeretne németül megtanulni,de nem tesz ezért semmit, mert lusta és nem is néz utána,hogy hol,mikor,mennyiért lehetne tanulni...Én próbálok neki mindig segíteni elérni a céljait,de azt szeretném ha önállóan is képes lenne tenni a céljaiért!


Kérlek,csak normális,épületes válaszokat írjatok!!!Köszi mindenkinek!!!


2010. okt. 16. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Próbáld ki, hogy vele tanulsz.

Esetleg ígérj neki valami extrát estére, ez minden férfinél működik:)

22N

2010. okt. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

első

az extra dolog nem hinném hogy működne,mert az csak 1 alkalom. és ne ezért kezdjen el tanulni, hanem azért,mert igazán akarja.

rá kell venned valahogy, hogy így jut/na/ előbbre az életben.a nemtörődömséggel nem megy semmire. igazából a saját ereje kell ehhez,hogy megcsinálja. vagy, találsz egy jó iskolát,és szépen odaviszed neki a telefont hogy érdeklődjön utána,és te addig nem mozdulsz mellőle,míg fel nem hívja. vagy odaülteted a gép elé és kerestek együtt vmit.

2010. okt. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha valami olyat szeretne ami téged is érdekel,akkor vágj bele te először és utána vidd magaddal,akár egy nyelvtanfolyamról legyen szó akár másról.
2010. okt. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jaj kicsikém, tudod hány nagyszájú pasi van a világon? 20 évesen én is belefutottam 1-2 ilyenbe :) "ez leszek meg az leszek"... a szüleim csak így hívták ezeket a pasikat :)


A pasid lusta, az is marad. Felesleges noszogatni :) én már ezeken túl vagyok. Vagy tetszik neked így ahogy van, vagy keress másikat. De ahogy látom előbb utóbb az agyadra fog menni a töketlenkedése :)


32/N

2010. okt. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ma 09:45,elég negatívan állsz hozzá.

Lustának lusta,de nem tartozik abba a kategóriába aki csak tervezget és nem ér el semmit...persze erősebb ha segítek neki.3 nyelven így is perfektül beszél és már fiatalon tisztességesen dolgozott,van külföldi munkatapasztalata,de kell neki a támogatási háttér.Sajnálom,hogy így elkönyvelted a férfiakat 2 típusba..remélem azért van valaki aki megfelel még neked is.

2010. okt. 17. 10:23
 6/6 anonim ***** válasza:

miért baj ha noszogatni kell?


legalább nem arra mész ahza,hogy a családi kassza tartalmát rááldozta egy hirtelen ötletére...

2010. okt. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!