Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalatotok van...

Milyen tapasztalatotok van ancestry etnikai dns-teszttel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Aki már elvégeztette pontosan milyen pontosságú etnikai becsléseket kapott.Nyilván persze mindenkinek más-más az eredmény természetesen, de kívánvsi vagyok mert gondolkodom rajta hogy lehet én is megcsináltatom.
2023. szept. 7. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Az összes ilyen teszt pénzlehúzás, semmi több.
2023. szept. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Nem azt mutatja ki, milyen öseid voltak - ezt lehetetlen is lenne-, hanem azt, hogy akikben hasonló gének elöfordulnak, azok MOST milyen területeken élnek.

Magyarul ennek semmi köze ahhoz, honann származhatnak az öseid, hanem csak ahhoz, hogy akik bizonyos génekkel rendelkeznek, azok elödei hová vándoroltak az idök folyamán.

Azaz, ha találnak bennek olyan gént, ami a svédeknél is elöfordul, akkor jó eséllyel azokra mutat, akik odamentek és nem azokra, akik ott féligmeddig öshonosak.


Ebböl következöen az egész csak pénzlehúzás, ha tényleg érdekel, HONNAN származok, keresd vissza anyakönyvekben az öseidet.

2023. szept. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

Én anno ajándékba kaptam egy Myheritage tesztet,majd később az Ancestrytől is,mert volt még nekik ez a családfáért teszt dolog...

Nekem mindkettő eléggé durván mást mutatott.

Szóval mindenki döntse el,hogy minek hisz,de jó móka, tényleg sok rokont lehet találni, bár azt is főleg a Myheritage teszttel( azt csinálja szerintem a legtöbb magyar).

2023. szept. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%
Fizetsz, aztán kapsz egy semmitmondó " eredményt "
2023. szept. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!