Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan valaki, aki nem...

Van itt olyan valaki, aki nem tartja egy rokonával sem a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2010. okt. 16. 19:55
 1/3 A kérdező kommentje:

Nagyon rosszul esik, hogy nincs semmilyen rokonom, mert anyám apám halála után kitagadott, mindent a testvéremnek adott az örökségből, persze jogtalanul.

Így fizetett nekem azért, mert az én házasságom jobban sikerült, mint az övé, és a gyerekeim is és a férjem is engem szeretnek. Így elvesztettem minden rokonomat, mert nem tudtam magyarázkodni folyton nekik, hogy miért tett ezt anyám velem. Hogy lehet ezt feldolgozni?

2010. okt. 16. 19:59
 2/3 anonim ***** válasza:

Az is jó, hogy van családod, és szeretnek. Elsősorban velük törődj. Barátokat is szerezhetsz, az is nagyon jó dolog. És ha van időd, kutathatsz rokonok után az interneten, de előre agyald ki magadban, hogy ha nem találsz, akkor is megmarad a boldogságod a családoddal.

Figyeld ezt: "Szeretem magamat, Isten szeret engem, és ez már kettő" Szóval neked több van kettőnél. Légy elégedett, és a boldogságodat oszd szét a családodban.

2010. okt. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ez igaz, de a rokonaim nem is tudják, miért nem tartjuk a kapcsolatot, mert anyámnak hittek, mert ő beszélte tele a fejüket sületlenségekkel.

Hiányoznak a rendes rokonaim, mert középkorúként nehéz új barátokat találni.

Hol kereshetnék új barátokat közel a nyugdíjhoz?

2010. okt. 16. 21:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!