Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagyjam ott? Vagy mit mondjak...

Hagyjam ott? Vagy mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Nem egészen családi kapcsolatok de itt lehet h kapok választ.

Az van h kamionos vagyok. Kb 3-4 hónapja jóval kevesebbet fizetett a főnököm mint amennyit kellett volna. Útközbe elgondolkoztam ezen és pont útba esett a város ahol lakik. Nagyon felidegesített és bementem hozzájuk megkérdeztem h hogy van ez és csak összevissza beszélt. Lebasztam elé a földre a kulcsot és mondtam neki h kereshet mást helyettem. Fel se mert hívni csak írt egy smst másnap h beszéljük meg és elmentem hozzájuk. Elkezdett megint pofázni h jaj Bandika tudod ha most felmondasz azzal te se jársz jól mondom jóvan. De már valami megint nem jó. Mondjam meg neki h fizessen normálisabban (az összeset úgyse fizeti ki semelyik) vagy hagyjam ott?

29/F


2010. okt. 16. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt csak te tudod átlátni,de én úgy hallottam,hogy a kamionosok még úgy ahogy jól keresnek,szóval mérlegelj:nem tudom,mennyit fizetett most ki neked,de ha ez még mindig ugyanannyi vagy több,mint amennyit az emberek nagy része keres Mo-n(ami olyan 70-90között van),akkor nem érdemes ott hagyni.Esetleg ha találsz valami más céget,akinek szállítassz,de szerintem maradj amíg nem akad jobb,közben is lehet keresgélni.Figyelj,én diplomával keresnék 90et(se),szóval...
2010. okt. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ezen gondolkodni kell?

Nézd, van egy adott munkabér.

Ha nem fizet ki rendesen, gondolom be sem vagytok normálisan jelentve, sajna jogilag nem tudsz a pénzed után futni. ha valami csoda folytán mégis be lennétek rendesen jelenetve, akkor a munkaügyi bíróságra viheted az ügyet. Ez esetben ezzel kell érvelni, ha az első eset áll fent, sajna nem tudsz mit tenni, max érvekkel kell meggyőznöd, hogy nekem is kell élnem valamiből, nem elég a pénzem, kell a teljes fizum mikor kaphatok rá választ stb...

Felmondással sokra nem mész a mai világban, mert nagyon nehéz elhelyezkedni, de ha van egy másik munkahely ahova tudnál menni, akkor abban a pillanatban levenném a kalapomat és köszönnék egy nagyot.

2010. okt. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor hagyd ott, ha biztos állásod lesz. Nincs ínyére a rendes fizetés, de alkudozni nem hinném, hogy érdemes vele. Sajnos helyetted is talál egy másik balekot, akivel ugyanezt eljátszhatja.
2010. okt. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én nem hagynám ott ha nincs másik hely (munka nélkül csak nem maradnák)...Keresgetni kell aztán ha jobbat találsz akkor le kell lépni.Egyébként én is ismerek jó pár ilyet,hogy kevesebbet fizet meg mindenféle kifogással levonogat nah meg valamelyik hónapba csak a töredékét adja a pénznek és persze külföldre van bejelentve a szállítmányozási cég és ezzel te is szóval még törvényesen lázadozni se olyan könnyű a pénz miatt.

2010. okt. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2 év kellett,hogy ne fájjon a szívem ha meglátok egy kollégát,amint megy a vassal.De ma már úgy vagyok vele nem bántam meg ,hogy leszálltam az autóról igaz kevesebb a pénz de nyugi van és azt nem lehet megfizetni!
2010. okt. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Te tudod mi éri meg neked.Lehet kevesebbet kapsz,de legalább van egy biztos állásod, ha anniyra utálod ezt a helyet,akkor válts,de jól gondold át,mert a mai világban nehéz munkát találni.De lehet neked sikerül.
2010. okt. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, h. idén nem volt fizetés emelés és szerintem jóval kevesebbet ér most a pénzem mint tavaly, tavaly még jutalom is volt.Nem keresem halálra magam,de legalább többet mint a minimál bér.Jól érzem magam és nem váltanék, max ha kirugnak.Nem fogok így meggazdagodni,de legalább nyugi van és a kollégák is jó fejek.
2010. okt. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A kollégákkal nincs bajom. Csak azzal h alig vagyok itthon és észrevehetően elég keveset fizet mostanában...
2010. okt. 21. 19:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!