Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hagy ott a legjobb...

Miért hagy ott a legjobb barátnőm, Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm.... És már tényleg nagyon jóban avgyunk 2 éve, és most megjelent egy lány.. És az a lány, mindig vele van. Persze, én azt a csajt utálom.. ezért nem vagyok hajlandó "3-asban lenni." Meg, már nem beszélgetünk annyit neten, meg közösségi oldalra sem ír ki, hanem inkább mások nevét említi a "legjobb" barátnőm. Mit tegyek? Hagyjam ott? Vagy ne is figyeljek rá? HELP
2010. okt. 16. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem is voltál sose a legjobb barátnője addig kellettél neki,mig nem jöt egy jobb,használni meg bárkit lehet...
2010. okt. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam erre... :(

Néha oda jön hozzám... de..

több időt töltünk együtt mint a másik csajjal, de mikor vele van, jobban érzi magát. :(

2010. okt. 16. 14:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Keress te is egy másik barátnőt. Néha csak úgy ok nélkül kihül a baráti kapcsolat, hiszen mindenki változik.
2010. okt. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

=/

Háth szerintem teis keress magadnak másik bnőt. Velem is vlt ilyen hogy másokkal kezdett barátkozni,énis sajnáltam,de hát nem tudtam mit tenni,kerestem másokat,jobban is jártam velük.

ÉS nem mondott semmit ? HOgy mért lett ilyen ? ha kérdezi hogy mi az oka annak hogy már másokkal vagy,mondd meg neki hogy te!! Teis másokkal vagy. Ennyih. :D:P

2010. okt. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!