Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Befolyasolhatja a dns-tesztem...

Befolyasolhatja a dns-tesztem eredmenyet ha nem a leirtak szerint vegeztem el?

Figyelt kérdés
Nem a csomagban kapott ket vattapalcikaval dorzsoltem vegig a szam ket belso oldalat,hanem egy itthoni kis fem teaskanallal dorzsoltem meg es egy zsepire csorgattam a nyalat es abba martottam bele a palcikakat.Tudom hulye kerdes de lehet hogy nem valos eredmenyeket kapok?Jol elmosott kis teaskanal volt szoval nem hinnem hogy mas nyala bezavart volna.Mar kinyertek a dnst most van folyamatban szoval volt rajta eleg minta.De lehet nem lesznek valosak az eredmenyek??
2023. júl. 17. 22:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez már a harmadik kérdésed, de már le se mered írni, milyen eredményt kaptál, mert az előzőt is jelentettük.


Nem azért vagy balkáni, nyugi :D

2023. júl. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Akár csak a kanálon megragadt tisztítószer, de egyébként apró ételmaradék.


Ilyen értelmetlen baromságot régen hallottam ezen az oldalon.

2023. júl. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 hollófernyiges ***** válasza:
100%
De legalább ha kiderül hogy félig brokkoli vagy, tudod hogy miért.
2023. júl. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
93%

Szerinted egy elmosogatott kanál + standard zsepi ugyanaz, mint egy steril vattapálca? Moshatod azt a kanalat amíg úgy csillog, hogy a Marsról nézve is látszik, steril nem lesz, a zsepiről nem is beszélve. Vagyis beiktattál két olyan tényezőt, ami tovább bekavarhat egy eleve nem tökéletes teszt eredményébe (jobb helyen nem véletlenül kell laboratóriumi körülmények között levenni, hogy az hivatalos legyen, a mintavétel körülményei is steril kell hogy legyen).

Tényleg rettenetesen érdekelne, hogy ez mire volt jó. Vagy te is azok közé tartozol, akik azzal szórakoznak, hogy szándékosan abszurd mintákat küldenek be? Ilyeneket én is ismerek, aki a kutyáról vette a mintát, vagy a p.náját birizgálta a vattapálcikával…

Végülis mindegy, a ti pénzetek megy a kukába. Csak szegény laborosokat sajnálom, hogy ilyen baromságokkal húzzátok az idejét…

2023. júl. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Viccet félretéve, az elmosott kanálon nincs annyi szennyeződés, hogy az befolyásolja az eredményt. Az lehet probléma, hogy a kanálon és a nyálban nincs annyi hámsejt, hogy abból egy értékelhető eredmény szülessen. Nem tudom hogy ilyenkor a kuncsaft kap egy levelet hogy bocsi, vagy kap egy új mintavevő kitet.
2023. júl. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!