Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit álmodtál utoljára ami a...

Mit álmodtál utoljára ami a pároddal kapcsolatos volt?

Figyelt kérdés
viszonylag részletesen ha lehet, köszi.
2010. okt. 13. 22:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Huhh..én ma éjjel álmodtam vele...

azt álmodtam,hogy menyasszonyi ruhában voltam,megláttam őt,amit kiszáll a bátyja kocsijából...elindultunk egymás felé,mint a filmekben:D egy doboz burn volt a kezében...és vmi zene is szólt..és egyre közeledtünk egymás felé..és már jött volna az a rész hogy egymás nyakába ugrunk,erre ő hátrafordult a tesója felé,és elkezdi mutatni hogy elfogyott az energiaital..:D:D nemtudom hogy álmodhattam ekkora baromságot...:)

2010. nov. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Általában éolyat álmodom, ahol megcsal, de csak azért mert ettől félek a legjobban, vagy olyat szoktam álmodni, h. úgy érzem egyedül vagyok,pedig ő ott van, mégis félek h. elveszítem.

De legutóbb vmi olyat álmodtam(már nem emlékszem annyira), h. ő volt vhol nyaralni(vagy osztálykirándulás, vagy céges üdülés), én pedig utána mentem és szomszéd panzóba v. szállodában szálltam meg, és úgy h. az én ablakom ránéz az övére.Úgy tettem h. észrevegyen és amikor meglátott akkor nagyon örült nekem h. utána mentem és onnantól kezdve volt h. ő nálam aludt, utána jött egy rossz rész h. elmentünk kajálni és egy hajléktalan rámtapadt, h. adjak neki cigit,de én mondtam h. nincs,de ő erőszakoskodni akart és "belemászott az intimszférámba", a párom kiabált vele,de végül rendőrök szedték le rólam a pasast, aztán felébredtem.

25/l

2010. nov. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!