Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit álmodtál utoljára ami a...

Mit álmodtál utoljára ami a pároddal kapcsolatos volt?

Figyelt kérdés
viszonylag részletesen ha lehet, köszi.
2010. okt. 13. 22:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Erőszakkal szakítottak el kettőnket 4 éve, legutóbbi álmom vele az volt, hogy hazatér.
2010. okt. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
úgy legyen!
2010. okt. 13. 23:08
 3/12 anonim ***** válasza:
én az elmúlt héten kétszer is azt álmodtam, hogy szeretkeztünk :D lassan 2 hete nem láttam már, nagyon hiányzik :(
2010. okt. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nagyon keveset álmodok a férjemmel, de akkor is csak rosszat. :( 3 napja vele álmodtam, és azt, hogy egy másik nővel hempereg helyettem. Nagyon rosszul esett, mert több mint egy évet vártam rá...

2010. okt. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Épp ma éjjel álmodtam vele, bár szakítottunk...

Ültem egy padon, s odajött hozzám azzal a leánnyal, akit nagyon szeretett még előttem, bár csak egy csók volt köztük(a leány évfolyamtársam volt egyetemen), s leültek mellém... A leány bal oldalamra, a párom pedig a jobb... S úgy tünt, hogy nem is ismerik egymást, mégis együtt jöttek oda hozzám...

De valószinűleg azért álmodtam ezt, mert most közel laknak egymáshoz, s minden nap találkozni fognak egyetemen... - párom tagadja, hogy érdekelné, de ismeremelég jól ahhoz, hogy tudjam, hogy már ma találkoznak... - ám már semmi közöm ahhoz, hogy mit csinál... (Én hazaköltöztem, mert közbe állapotos maradtam ettől a fiútól...)

2010. okt. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Összeköltöztünk,dolgoztunk és babánk lett.Olyan jó volt :),a való életben egyik sem valószínű hogy hamarosan bekövetkezik.:(

23/L

2010. okt. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
márnem vagyunk együtt,de 1x azt álmodtam,hogy szakitottunk,és rá 2 napra ez be is jött :S
2010. okt. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Legutóbbi álmom a pasimról:

Valahogy megállt a Föld forgása. Egy idős professzor kitalálta, hogy úgy lehetne újraindítani, ha 3 óriási karikát hozna létre a Föld körül, amelyek oly módon kapcsolódnának, hogy a giroszkóp elvének megelelően mozgásba hoznák. (Kb mint a SouthParkban a Mister Garrisson, mikor feltalálta azt a járművet.) Csak éppen ezt a 3 karikát valakinek hajtania is kellett. Így a professzor felvett maga mellé még 2 embert erre a célra – egyik a barátom volt, a másik az az alacsony szemüveges ügyvéd, aki nemrég vásárolta meg egy festményét. Szóval a barátom onnantól fogva minden nap eljárt a professzorhoz, hogy hanyatt fekve lábbal rugdossa a Földet körülvevő óriáskarikákat, hogy az újból mozogjon.

Na ezt álmodtam, de nem vettem magamhoz semmilyen tudatmódosítót:)

2010. nov. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azt álmodtam, néhány napja, hogy megkért segítsek neki összepakolni, mert lehet ,hogy elköltözik. Amúgy nem hiszek ezekben :D

Ő azt álmodta néhány hete, hogy engem agyoncsapott az áram, hajszárítás közben :D

2010. nov. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tegnap este álmodtam vele, de nem volt vmi jó, veszekedtünk, aztán egy másik csajjal volt...rosszul esett. Amúgy is szinte minden álmomban, vele kapcsolatban, veszekszünk...általában én sértődöm meg vmin és veszekszek vele-ez az életben is sokx így van...szerencsére legalább annak nincs alapja, hogy most még egy másik lány is volt az álmomban...
2010. nov. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!