Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz családi minták?

Rossz családi minták?

Figyelt kérdés
Meglehet ezeket változtatni? Kitérek itt a veszekedés, megcsalás és társaira is.

2023. júl. 14. 13:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Itt a hozott mintákra gondolok, amiket hozunk a családunkból. Esetleg pszichológus is tud segíteni?
2023. júl. 14. 13:25
 2/7 anonim válasza:
73%

Igen, nekem sikerült.


Igaz 1000 óra kellett, de létrehoztam lelkigyakorlat és szokásalakítás anyagot.


Minden nap gyakorlok, így az adott élethelyzetben felismerem a káros szokásaimat, így már felül tudom írni.


Sikerül!

2023. júl. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Igen. Nagyon sok gyakorlással ès odafigyeléssel. Rengeteg mintát megváltoztattam.
2023. júl. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, ettől még ha alapítasz családot pl tudod mit cisnalj másként.
2023. júl. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Apám masszív alkoholista volt, és sok rokonom is szerette a szeszt, én antialkoholista vagyok, soha nem iszom mert látom mivé teszi az embert, a mértéktelen fogyasztása.
2023. júl. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
Szinte minden családban előfordulnak nem követendő minták. A legtöbb ilyen családból származó gyerek kamaszkorban szokta elhatározni, hogy ő soha nem lesz ilyen. Ha elég erős benne az elhatározás, véghez is viszi.
2023. júl. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a véleményeiteket, egyetértek én is sokatokkal és hiszem hogy lesz kiút néhányukból. Ha van még valami ne tartsátok magatokban, szívesen olvasom.
2023. júl. 15. 17:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!