Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A lányomról lenne...

Mit tegyek? A lányomról lenne szó 17 éves.

Figyelt kérdés
Nos, egyfolytába parancsol, hogy mi hogy legyen a házimunkába, mit hova kell tenni, papuccsal nem lehet kimenni az udvara. Bátyára rá van szállva mit hogyan csinál.. Az apjára rászól.. És mindig mondja mondja a magáét.. Durrog,néha vannak neki düh kitörése, és nagyon hamar leteremti az embereket.. Köszönöm a válaszokat.!
2010. okt. 11. 18:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
53%
Lehet jól lekéne teremteni hogy nem ő az úr a háznál, nektek taprakéne állnotok és nem meghunnyászkodni efelett. Tényleg szörnyü lesz ha nem nevelitek meg. Ha máshogynem megy kemény szóval.
2010. okt. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
0%
drogozik.
2010. okt. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Kedves Kérdező! Milyen csillagjegyben született a lányod?
2010. okt. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
77%

Amúgy ti nagyon rendetlenek vagytok hozzá képest?

Lehet, hogy csak rendmániás, ha másban is ilyen az mondjuk baj, és tényleg nem fogjátok tudni 17 évesen megnevelni, azt régebben kellett volna.

2010. okt. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
76%
Én is ilyen vagyok vagyis csak hasonló ,szóval én nem parancsolgatok senkinek a családban.Viszont azt nagyon nem szeretem amikor rendet rakok/kitakarítok és 2 nap múlva vagy már másnap csinálhatom újra.Igen én is megmodnom az apámnak ,hogy rend a lelke mindennek.Ha mindenki ahelyére tennné vissza dolgokat nem kéne nekem napjában egy órát ezzel tölteni.Ez fárasztó minenkinek 24 órából áll a nap.Vannak tisztaságmániás emberek,akiket ez érzékenyen érint.A szabadjogok elvén (ami nálunk van) én is kiosztom néha őket ,amit ők aztán belátnak hogy tényleg így van.Elszakad a cérna.Próbáld arra vezetni,hogy mindent meg lehet beszélni és csak nyugodtan,jókedvűen(ezt a hisztieire értem).Egy egy beszélgetés jó lenne ,de nem az hogy jólenne ha modorálná magát meg ilyenek ez nem segítség.Mellékesen ez a tinikorhoz jár valakinek elég nehéz időszak.Viszont ha a szépszavak nem segítenek jó lesz komolyabbra fordítani a szót.Türelem ! ;) 16 / L
2010. okt. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Már miért drogozna, micsoda butaság ez.
2010. okt. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
50%

"elégedetlen valamivel az életében-dühkitörései ettől is lehetnek."

+ kilátástalanság,emberi kapcsolatok hiánya,nincs barátja,kielégületlenség.Szóval nem érzi jól magát az életben.


Tenni nem tudsz ellene,nem élheted az ő életét.Idősebb lesz szelidülni fog,ahogy mindenki.

Ha valami gondja van/lesz mellé állsz,és segítesz amennyire tudsz.Egy szülő mást nem tehet.

2010. okt. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ilyennek született, van ez így. Örüljetek neki. Nem kell szembeszállni vele, mert úgy sem értek el semmit, hanem mutassatok példát szelídségből. Ha parancsolgat, és kedvetek van szótfogadni, akkor tegyétek. Ha nem, akkor csak maradjatok úgy, ahogy voltatok, és mosolyogjatok rajta, ilyen kis tűzről pattant menyecske. Hátha megszelidül, ha békességet lát maga körül.
2010. okt. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
gondolom kiskoraba sok minden el let nezve neki,sajn ismerek ojt ahol a gyerek a szulei fejere nöt mert nem let igazan meg nevelve!!
2010. okt. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
igen,19:53-mas pl ezekre a dolgokra gondoltam én is,mivel ha hiányzik valamelyik,akkor lesz az ember elégedetlen az életével és nem arra gondoltam,hogy a szülei nem jó életet biztosítanak neki.Minden esetre köszönöm annak,akinek értelmezési problémái vannak és lepontozott.
2010. okt. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!