Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El fogod mondai nehogy mástól...

El fogod mondai nehogy mástól tudja meg?

Figyelt kérdés

Akik igen laza életet éltek fiatalon. Folyamatosan csalták az éppen aktuális párjukat, szexpartner keresőztek, estleg anygiakért cserébe szexeltek, el fogjátok mondani a gyermeketeknek, ha elég érett lesz a témához?

Vagy titokban tartjátok?

Esetleg ha titok marad részetekről, nem féltek, hogy valakitől megtudja, és ezért elítél benneteket?


2023. jún. 5. 19:10
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
70%
07.13, azt mindenkinek magának kell mérlegelni, milyen közegben mozgott/ mozog és ez alapján mérlegelje, lennének-e olyan "jóakarói", akik szándékosan bele szeretnének gyalogolni a gyerekei lelkébe. Számomra ez azért elképzelhetetlen, mert én nem ilyen közegben mozgok és bár volt nem egy sikamlós, talán fel sem vállalható kaland az életemben, áldott homály fedi és biztosan tudom, ez nem lesz téma a gyerekeimnél, de ha valami csoda folytán a fülükbe jutna ez-az, majd akkor kezelem a helyzetet. Semmilyen körülmények között nem terhelném meg a gyerekeimet önként olyasmikkel, ami csak kellemetlenséget, fájdalmat okozna nekik és egyébkként sem tartozik rájuk, maximum azokra az emberekre, akikkel megtörténtek a dolgok.
2023. jún. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a gyerekemnek a múltamhoz, sem ahhoz, hogy milyen voltam kamaszként vagy fiatal felnőttként.
2023. jún. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartozol elszámolással a ygerekednek.
2023. jún. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
69%

Én ilyen voltam, több, mint 200 partnerem volt. Most is van szeretőm. De a fővárosban élek, itt ez senkit se érdekel. Gondolom Mucsaröcsögén ahol mindenki ismer mindenkit és szeretik el is mondani, amit tudnak, ott ez valós veszély lehet, de pontos számot ők se tudnának.

Én annyit szoktam mondani a 15 éves lányomnak, hogy sok barátom volt, szerettem ismerkedni. Kérdezte, hogy sok fiúval szexeltem-e, mondtam, hogy kinek mi a sok, szerintem nem. :D Ez ennyi. Ha teszem azt egy exem neje írna neki, hogy "anyád 20 éve a pasim szeretője volt" az egyrészt képtelenség, másrészt az csak egy. Azt, hogy valójában miket tettem, csak egy ember tudja rajtam kívül, ő pedig az élete árán se mondja el. :)

2023. jún. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Azt hiszem túl naivak vagytok. valaki, akinek a begyében vagy, még akár New York méretű városban is bohócot csinálhat belőled, ha úgy éltél, olyat tettél fiatalon, amit mai eszeddel szégyelni való. Főleg a gyereked előtt.

Mondjuk home videó, fényképek, beszélgetések, bármivel, csupán egy dühös fél kell hozzá, akiben ott maradt, vagy újra előkerült a szálka. Talán éppen azért mert fiatalon Te tettél vele hasonlót.

2023. jún. 6. 09:48
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd, ha ilyesmi előfordul, meg fogjuk beszélni. Nekem a lányommal a legstabilabb a kapcsolatom a világon. Olyat nem tettem, ami törvénytelen, csak olyat, ami erkölcstelen. Az ember esendő.
2023. jún. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

#26

Azért nem lesz gáz, hogy mástól tudja meg, és Ő kérdez rá?

Sok fiatalt sokkolna, ha az idilli családról erkölcstelen múlt derülne ki.

Láttam már ilyet ismeretségi körben. Ezért fogalmazódott meg a kérdés bennem.

2023. jún. 6. 09:58
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

27


Ha mondjuk egy templomba járó hithű katolikus lennék aki azt szajkózza, hogy a szüzesség a legnagyobb érték, akkor de, gáz lenne.

De én nem állítom be magam másmilyennek, mint amilyen vagyok. Egyszerűen az nem tartozik rá, hogy számszerűsítve hány pasival voltam, mint ahogy azt se, hogy hány ujj fér belèm, vagy mennyire tudok letorkozni valakit, vagy egyszerre hány pasit tudok kielégíteni. Ezek nem tartoznak rá és biztosan nem is akarja tudni, mert teljesen magánügy! Érted? Nem tudom jobban elmagyarázni.

2023. jún. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

#27


Értem.

Te érted, ha van egy home videó, ahol 5 pasi szanaszét dug, és Te szemmel láthatóan élvezed, azt hogyan magyarázod meg a veled "legstabilabb" kapcsolatban lévő lányodnak?

2023. jún. 6. 10:05
 30/34 anonim ***** válasza:
69%

Nincs ilyen home videó. Swingerben tilos videózni. Máshol meg nem voltam ekkora buliban. :)

Tudtommal egy szexvideó se készült rólam soha, ennél azért jobban odafigyelek.

2023. jún. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!