Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt lehet birni? Bőv. Lent

Ezt lehet birni? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
van egy ember akinek én bármit el tok mondani, nálam ő az első ilyen téren, én viszont nála csak második, és... egyre furábban érzem magam... mit tudok tenni?
2010. okt. 11. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
először is írd le hogy miért érzed furcsán magad emiatt! utána hátha tudok segíteni!
2010. okt. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hogy ő gyakran emlegeti a szerelmét meg a legjobb barátját hgoy nem tud nélkülük élni stb... nekem meg CSAK ő van mint barát. de ő ezek szerint meglene nélkülem is...
2010. okt. 11. 15:46
 3/9 anonim ***** válasza:
hát ha nagyon fontos Neked ez a személy, akkor mondd el Neki hogy Neked csak ő van ilyen úgymond bizalmasod, és hogy előtted ne beszéljen róluk ha lehet. ha nem fontos ez a személy akkor mondd meg hogy eleged van hogy róluk beszél, Téged ez zavar, és ha tovább folytatja, akkor nem szeretnéd Vele a kapcsolatot fenntartani. hát remélem segítettem valamennyit :)
2010. okt. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
na, valami fejlemény?
2010. okt. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
volt egy kvita (mástól is) de most minden oké:) kösz a segítséget!
2010. okt. 14. 19:43
 6/9 anonim ***** válasza:
nincs mit:D
2010. okt. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
most beszéltem vele... megtudtam nála 4. vagyk, nálam meg úgy 2. hogy ha az egyik barátommal nem lenne köztünk vmi akk lazán 1. lenne. De én ezt má nem tudom, hogy bírom-e...
2010. okt. 28. 19:29
 8/9 anonim ***** válasza:

Az igaz barátság nem szólhat kisajátításról, birtoklásról. A "legjobb barát" címke sem jogosít fel senkit arra, hogy kizárólagosságot várjon el a másiktól, de még azt sem lehet elvárni, hogy a másik fél is hasonlóan érezzen.


Persze egy szerelem az más, ott már elvárjuk egymástól a kizárólagosságot.

2010. okt. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy "van nekem"?

Az emberek, és főleg a barátok, mióta a tulajdonaink. Meg mi az, hogy nélküle nem tudnál élni, és ki tudja hanyadikak vagytok?


A barátokat nem sorszámozzuk, nem birtokoljuk, nem akarunk nélkük meghalni, épp azért, mert ők sem ezt akarják.

2010. okt. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!