Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A jóbarátaiddal milyen szinten...

A jóbarátaiddal milyen szinten osztod meg az életedet? Nem a haverokra gondolo, hanem arra a max.5 emberre, aki tényleg barát.

Figyelt kérdés
Baj, ha nem osztok meg velük olyan dolgot, ami nekem fontos, de tudom, h nem állnánk jól hozzá?
2010. okt. 11. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
nem, hiszen neked is lehetnek "titkaid", és ezzel nem csak te vagy egyedül. sztem nincs olyan ember, aki mindig mindent elmond.
2010. okt. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem baj, a te dolgot, hogy a magánéletedet milyen mélységben osztod meg másokkal, akár még a barátaiddal is. Ha igazi jó barátok, akkor megértik, ha nem számolsz be mindenről. Mindegy, hogy milyen okból.

Más kérdés, hogy néha már csak az is segíti az embert, ha számára fontos és megbecsült embereknek elmondhat dolgokat, akik vagy csak meghallgatják, vagy akár támogatnak, ellenvetéssel élnek, ezzel is segítve a probléma megoldását. Ha viszont nem jó érzéssel tölt el ennek a gondolata, lehet, hogy többet árt, mint használ. Van, amit úgy hívnak, hogy a "legbensőbb magánügy", lehet, hogy a tiéd éppen ilyen.

2010. okt. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
dolgot=dolgod, bocs :)
2010. okt. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én és a legjobb barátnőm szinte ugyan olyanok vagyunk és nincs előtte titkom. mindent tudunk egymásról.
2010. okt. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőmnek pl. mindent elmondok,meg a páromnak is. a maradék 1-2 barátomnak a fontos dolgokat, de nem a legfontosabbakat. Haveroknak meg csak sablon dolgokat, amik nyílvánvalóak.
2010. okt. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Féltem, h mindeni azt írja majd, h csak akkor igazi barát, ha mindent elmodasz neki. Szerintem sem így van.

Nem tudom, hány évesek a válaszolók, de felnőtteknek komolyabb gondjaik vannak, mint a kamaszoknak (általában), és most nem akartam senkit megsérteni!

2010. okt. 11. 15:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sem igazán mondok el semmit, pedig tudom, hogy van pár ember, akiben bízhatnék, de mégsem. Azért léteznek olyan problémák, amik csak egy emberre vagy egy családra tartoznak, nem azokra, akik a család barátai.
2010. okt. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem van egy olyan barátnőm, aki nekem elmond mindent és ezt el is várja viszont. Én azonban nem teszem, mert volt már rá példa, hogy a fejemhez vágott vagy az orrom alá dörgölt valamit. Tudod: "minden, amit mondok felhasználható ellenem". Lehet nem gonoszságból, de nem annyira empatikus. Szóval én sem mondok el.

Egy másik barátnőmmel nagyon egy hullámhosszon vagyunk, vele szívesebben osztom meg a dolgaim, de vele is van olyan terület, amiről nem beszélünk vagy csak ritkán. Szerintem egyéniség függő is. Nekem sincs pl arra igényem, hogy mindet megosszak vkivel. Vmit igen, vmit nem. Attól még a barátaim.

2010. okt. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!