Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy értessem meg vele? Vagy...

Hogy értessem meg vele? Vagy igaza van?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nos a helyzet az, hogy a jelenlegi kapcsolatom előtt, (több mint 3 éve), volt egy másik szintén komolyabbnak mondható kapcsolatom. Az illető másik városban élt, részben ez miatt is lett vége, a másik ok pedig az volt, hogy egyikőnk sem gondolta igazán komolyan, nem illettünk össze. Viszont, megismertem ott egy lányt, még 3 évvel ezelőtt, akivel azóta is nagyon jóba maradtunk. Sokat beszélünk, találkozunk, de általában úgy, hogy Ő jön a mi városunkba. Nos, elterveztük ezzel a lánnyal, hogy együtt nézünk karácsonyi ajándékokat, vásárolunk, de szeretné ha én mennék hozzájuk. A párom elég féltékeny típus, és zavarja, hogy abba a városba megyek, ahol az ex barátom él. Nem érzem jogosnak, mivel itt is vannak ex barátaim, neki itt lakik az egyik ex barátnője, akivel komoly kapcsolata volt. Próbáltam elmagyarázni neki, hogy minmális az esélye, hogy összefutnánk, de ha még is, akkor is mi lenne? Maximum köszönne és ennyi. De sajnos attól fél, hogy feléledned az érzelmek és elveszít. Persze ez nem igaz, de nem tudom neki elmagyarázni. Csak őt szeretem, ő az életem senki más. Szeretném, ezt a találkozót a barátnőmmel, mivel a páromnak is ajándékot veszek, nem szeretném ha látná, az utóbbi hónapokban nem volt időnk találkozni. Náluk több és nagyobb üzlet van, és nem érzek rosszat az miatt, hogy elmennék. Mivel mint írtam, az Ő volt szerelme pedig itt él, többször találkoztak már, nekem is lakik itt volt barátom. Nem értem a másik városban élő ex-em miért kivétel? Elvégre nem hozzá mennék...
2010. okt. 10. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Dehogy van igaza.Akkor soha sem mehetsz majd ezentúl abba a városba?Nevetséges dolog.Mond meg neki kerek-perec, ne legyen ilyen féltékeny, mert ezzel tönkreteszi a kapcsolatotokat.
2010. okt. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs igaza, de ezt szerintem meg lehet oldani... Küldj neki sok sms-t majd vásárlás közben... Vagy beszélhettek közben párszor telefonon... Most meg nyugtasd meg hogy semmi gond nem lesz.. Ha letámadod, hogy : " Te k*cs*g én akkor is elmegyek, nem vagyok a pincsikutyád!! " Azzal szerinted elérsz valamit? Mert szerintem nem.. És ha a fiúk tolerálják a mi hisztijeinket, akkor nekünk is illene az övékét.
2010. okt. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!