Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok a családomhoz?

Mit szóltok a családomhoz?

Figyelt kérdés

Apám minden apróságért azonnal kiabál (pl. ha nincs pontban 6 órakor vacsora az asztalon, vagy véletlenül kiborul egy pohár víz), szóval meglehetősen hirtelen haragú. Anyám meg pont az ellenkezője, ezért soha nem bírja őt lecsitítani. Tök csórók vagyunk, szerintem egy gazdagabb családban nincs ennyi vitatkozás, ordítozás vagy legalábbis nem ilyen jelentéktelen dolgok miatt. Amióta élek azóta ez megy. Másnak is ilyen a családja?


14/f


2010. okt. 10. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Majdnem ugyanez a helyzet!:SElég szomorú,remélem megváltoznak szüleid idővel,én is kezdek besokalni lassan.

De fel a fejjel!:-)

2010. okt. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rengeteg ilyen család van, és néha sajnos a gyerekeknek kell a legtöbbet szenvedni! Azért fel a fejjel, és hogy vidámabb legyél, hallgass egy kis Prosectúrát - különösen a t... család c. számot: "Szánom, bánom, hülye a családom....
2010. okt. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nem lehettek olyan csórók, ha még internetetek is van:)

de amúgy meg esik az ilyen.

2010. okt. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Van ennél rosszabb is,elhiheted.

Az én szüleim alkoholisták,ittak,hánytak,ütöttek,hánytak,ittak......

Volt olyan,hogy napokig nem tudtunk enni,ezért az öcsémmel cipősdobozban gyűjtöttük a szilvát+a szőlöt,hogy ne dögöljünk meg.Volt olyan,hogy arra ébredtem fel,hogy anyám üt ver,mert csak,vagy apám petróleummal burított le,és bezárt a lakásba,mikor ment a sütő!Apám hajléktalan lett,anyám feleségül ment egy börtöntöltelék palihoz.

Szóval örülj,hogy van kaja az asztalon,és anyád meg olyan,mint egy kezesbárány,és annak is,hogy együtt a család.

Hiszen,ha minden nap este hatkor leültök enni,EGYÜTT,akkor az már eleve áldás.

Lehet,hogy ciki lesz neked,amit most írok,de te is abba a korban vagy ám,amikor ingerlékenyebb vagy,nyűgösebb,semmi sem jó,sza/r az élet......

Szóval,szerintem ilyenkor vonulj be a szobádba,tombold ki magad,gondolj arra,hogy milyen jó is a családod,és menny vissza.

2010. okt. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Általában azok,akik szegényebbek,összetartók, de persze vannak kivételek,az édesapád szerintem azért ingerült minden pici hülyeségen, mert mást próbál a helyzetetekért hibáztatni, és persze védi foggal körömmel még azt, ami megvan
2010. okt. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hidd el mindenhol megvannak a veszekedések. Még a jómódú családoknál is. Nem lehet általánosítani, Náluk hála nincs ilyen, azt nem mondom hogy nem szoktunk veszekedni néha.. Fel a fejjel! Nem minden ember egyforma gondolom az apukáddal is tudsz beszélgetni. Vagy?
2010. okt. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem a gazdagságtól függ. Mi jól állunk, a férjem mégis hirtelen haragú. Persze saját magával elnéző, ha ő elszúr valamit, engem meg egy apró hibáért lehord a sárga földig.
2010. okt. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet, de még lehet rosszabb :(
2010. okt. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!