Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul tettem hogy bejelöltem...

Rosszul tettem hogy bejelöltem az ismeretlen testvéremet?

Figyelt kérdés

Tudom,kicsit furán hangzik a kérdés, pedig ez egyértelmű.

Boltban dolgozok.És felismertem a féltestvéremet akit szinte csak egyszer kétszer láthattam.Ő nem tudja hogy én a húga vagyok, de én tudom hogy ő a nővérem!

Apukámról a testvérem, és nem tartják a kapcsolatot, ezért én sem ismerem.

Na és anyának mondtam hogy láttam ma és segítettem neki az üzletben.Megnéztük iwiwen és mondta hogy jelöljem be, én nagyon nem akartam, de végül bejelöltem.

Még visszavonhatom hisz nem lépett még be.Szerintetek?Nagyon félek.Ti mit tennétek ha esetleg így bukkana fel egy testvér??18éves lány vagyok ő pedig 31éves


2010. okt. 9. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vonnám vissza.Ha esetleg ír, hogy ki vagy, akkor pár mondatben elmondod neki.Aztán ő eldönti, hogy vissza igazol-e.
2010. okt. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát először is jó lett volna neki írni egy bemutatkozó levelet, hogy azért jelölted be mert a féltestvére vagy. Így meg már biztos közelebb kerültök egymáshoz. Jó, hogy írtál neki szerintem, remélem sikerül megismerkedni közelebbről és tartani a kapcsolatot tovább mint egy család.:)
2010. okt. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Van egy testvérünk aki engem ismer
2010. okt. 9. 17:03
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell félni biztos,hogy nem harapja le a fejed.Jól tetted.
2010. okt. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
És miért félsz? Mi ebben a baj? Agyonvág mert a tesója vagy?Vagy nem értem.èdesapád a szép sütemény nem te!
2010. okt. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem még gyorsan írhatnál neki egy kedves levélkét,azt is elmondhatod,hogy a boltban felismerted,Te tudtál ő róla és szívesen felvennéd vele a kapcsolatot,ha ő is úgy akarja.

Emiatt szerintem nem kellene félned.Lehet,hogy még örülni is fog neked.Ha meg nem,hát akkor ez van...

De meg kellene írnod neki,ki vagy,mert így nem biztos,hogy tudni fogja,hogy te a féltestvére vagy,úgy meg nincs sok értelme a bejelölgetésnek.

2010. okt. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is bejelöltem az enyémet

nem jelölt vissza

2010. okt. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is tenni akartam már fel hasonló kérdeést.Csak nekem unoktastvérről/unokatestvérekről van szó,akivel/akikkel még 1*sem találkoztunk.
2010. okt. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!