Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék még? Nem tudom...

Mit tehetnék még? Nem tudom kinek van igaza.

Figyelt kérdés

Páromat összeköltözés után is ugyanúgy ugráltatja a családja mint azelőtt. Akkor azt ígérte ha külön lakunk akkor neki már nem dirigál senki.Ebben a családban mindig lenne akit vinni kellene egy nap akár többször is. Néha kifizetik a fuvart, de parancsba kapja hogy menni kell.Ma jól összevesztünk, ő szerinte én csak baszogatom. Nem tudom neki elmagyarázni hogy ez nem normális dolog, éljük már a saját életünket.Sokszor nincs kedve vinni őket, én hallgatom hogy ővele hogy bánnak és mégis viszi őket a közös pénzen.De én vagyok a hibás hogy miért cseszegetem, de nem tud nekik nemet mondani.

Én meg nem bírom ezt nézni szó nélkül,mikor így is úgyis elmondják őt mindennek.

Arra gondoltam hogy ezután én is viszem majd a családomat,(ők ezt nem kérik) legalább egy hétig minden délután hátha leesik neki.


2010. okt. 9. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Neked van igazad! nekem sem tetszene ez a szitu.A barátodnak talpra kéne állnia, bátorságot venni, és párszor nemet mondania!
2010. okt. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem érti, szerinted jó ötlet lenne ha egy darabig én is ezt tenném?
2010. okt. 9. 15:32
 3/6 anonim válasza:
Igazad van, ti már egy külön család vagytok. Nálunk is ez volt a szitu (most csak azért nem, mert nincs kocsi). Az anyja elvárta, hogy hurcolássza mindenhova, a két léhütő öccse szintén, benzinpénz nuku. Persze én voltam a szarkeverő, meg hallgattam a "ne bántsd a családomat" cimü szöveget. Nagyon untam már, hogy ő a sofőr, itthon meg alig van, de nem használt semmi. Szerintem te is csapj fel fuvarosnak, amikor csak teheted, idegesitsd vele, hátha kapcsol.
2010. okt. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért csinálja a párod családja, mert szerintem szét akarnak választani titeket! Le kéne ülni közösen/családjával/,és megbeszélni. Bár elég gáz, ha felnőttek és nem aakrják megérteni. Ezért sztem ez a szitu, amit az első mondatban leírtam.
2010. okt. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
5 éve vagyunk együtt és most költöztünk össze, és a szolgájuk eljött otthonról és ez nagy probléma
2010. okt. 9. 18:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Neked panaszkodik,mert rosszul esik neki.Nekik nem panaszkodik. Egyértelmű a szitu: Sztem attól fél, ha veled nem jönne be az együttélés, akkor így viszafogadják őt,hogy csicska marad továbbra is.
2010. okt. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!