Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megoldani,...

Hogyan lehet megoldani, megszervezni unnepekkor, hogy minden rokonhoz eljusson az ember es ne legyen megbantodas?

Figyelt kérdés
Mar lassan minden unnepnel azon faj a fejunk a ferjemmel, hogy hogyan szervezzuk meg a rokonlatogatast ugy, hogy mindenkire jusson legalabb egy kis ido, es ne legyen megbantodas. Van egy 1 eves babank is, akinek a ritmusahoz szinten igazodni kell. Szoval talalkozzunk mindket oldalrol a nagyszulokkel, szulokkel, a testvereinkkel, nagybacsikkal, nagynenikkel meg a Bodri kutyaval, hangoljuk ossze, ki mikor erkezik, meddig maradt stb. Ezt igy belezsufolni allandoan 3-4 napba lehetetlennek erzem.

2023. ápr. 6. 13:22
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
20#-as igen en is abba faradtam bele, hogy ezekbol a hosszu hetvegekbol mindig faradtabban jovunk ki, mint ahogy belementunk. Innentol kicsit tudatosabban alakitjuk majd a dolgokat, nem igerkezunk el ennyi helyre. Ez sajnos a mi hibank is, nem gondolunk bele elore, hogy sok lesz mar ennyi program egymas hegyen hatan, aztan amikor benne vagyunk, akkor eszmelunk fel, hogy mar megint eroltetett menet lett belole.
2023. ápr. 6. 19:50
 22/29 anonim ***** válasza:
95%

Nekem ezzel teltek a gyerekkorom húsvétjai, szüleimmel utazni a 200 km-re lévő rokonsághoz, másnap onnan 80 km-re a másik rokonsághoz, harmadnap haza. Konkrétan fáradtabb volt a család az ünnepi "pihenés" végén, mint előtte.

Na amint felnőttem, megfogadtam, hogy na ezt SOHA TÖBBET!

Saját családomnál a húsvét: pihenünk, játszunk, kirándulunk az erdőben.

A rokonság pár év alatt megunta a sértődött puffogást, rájöttek, hogy hatástalan.

2023. ápr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem miért kell arról szóljon az "ünnep" hogy mindenki rokont látogat. Bár családom nincsen, én szívem szerint kirándulni mennék ha nem lenne rossz az idő.
2023. ápr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem menni sehova, néha lehet olyan is hogy ha akarnak akkor jöjjenek a rokonok, ne mindig ti menjetek.
2023. ápr. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
59%

Magyarul évről évre menni fog az agybaj. Jaj, most még - de jövőre NEEEEM - a lószrt nem.


Jövőre is ugyanúgy enni fogjátok a kefét, mert továbbra sem tudtok majd nemet mondani.


Elég szomorú, hogy ilyen megfelelési kényszeres emberek is vállalnak gyereket, akik amúgy egy nemet képtelenek kinyögni. 😋😂

2023. ápr. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

#25-os Mar vartalak, hogy mikor bukkansz fel, tobb masik kerdesnel is lattam mar a trollkodasod, szoval nem leptel meg :)


A tobbieknek koszonom szepen az epito jellegu valaszokat!

2023. ápr. 7. 08:31
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Kvára nem érdekel a rokonság. A két nagyszülő párt meg a dédiéket megnézzük és szevasztavasz. A kedves rokonság is bármikor ápolhatná a kapcsolatot, tényleg nem kell a pofavizit mint ahogy írták is az elsô oldalon. Húsvétkor a kedves nagybácsiék talaj részegre isszák magukat, nekem nincs kedvem a részeg fejüket lesni. Anyósom meg asszisztál ehhez, mondjuk alkoholista a volt férje, tehát nem is csodalom..
2023. ápr. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem megyünk sehova, mi sem hívunk senkit, mindenki megszokta így, és teljesen jó, pihenünk. Ünnepi kaja, süti van, de nekünk, a kiscsaládnak.
2023. ápr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

26-os, nem troll vagyok, bocs egyszerűen csak ebben a kényszeres szrban nőttem fel, aztán exeméknél is ugyanez ment, míg nem mondtam meg az anyjának, hogy nem, nem megyek oda minden második hétvégén, csak mert ő ezen pattogna.


Mondjuk jellemző, hogy érvek híján jön a személyeskedés, ez sem érdekel, csak tényleg bromi szomorú, amikor felnőtt emberek képtelenek NEM-et mondani, mert jaj xy megsértődik.

2023. ápr. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!