Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül vagyok. Micsináljak?

Egyedül vagyok. Micsináljak?

Figyelt kérdés

Apám nem nagyon van itthon mert katona, anyám meg németbe van (dolgozik). Van egy 18 éves nővérem aki sokat tanul meg egy 22 éves bátyám aki katona. A nővéremmel szoktam itthon lenni ha itthon vagyok. Van egy olyan társaság akik velem egyidősek vagy 1-2 évvel idősebbek akikkel lenni szoktam. Ők sok hülyeséget csinálnak pl cigiznek, elhagyatott házak ablakait betörik meg ilyen hülyeségek. De már olyan is volt h verekedni mentek de elég durván. És én mindig velük megyek. Tudom h ez nem jó dolog de nem tudok mit csinálni...jobban érzem magam közöttük mint a többiek között. A többiek nekem unalmasak mert nem mernek megcsinálni semmit meg hülyék. tanulni meg nem akarok mindig jó nekem a 3as is. az a gáz h szerintem ha nagyobbak leszünk úgy le fognak minket ültetni mint a szar. csak más társaság meg nincs és ők a barátaim.

13/f


2010. okt. 7. 17:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy ez neked is jó.

Kényszerből teszed, oké, de elkezdhetnél ismerkedni más emberekkel is. Nem létezik hogy csak az az egy csapat van ott ahol laksz! Ismerkedj gépen, utcán vagy nem tudom, de hagyj fel ezzel az ablakbetörős bandával...

2010. okt. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ne barátkozz ilyen emberekkel,mert ebből nem fog jó kisülni! Kár lenne ha elkallódnál ilyen fiatalon! Mért nem keresel valami hobbit,vagy keress valami szakkört. Sportolj vagy tudom is én. :) Így könnyebben lehetne ismekedni és normálisabb barátokat szerezni! Hidd el nekem ez izgalmasabb lenne,mint verekedni,ablakokat betörni. Változtass,amíg nem késő!
2010. okt. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Járok focizni. Ezen kívül nem is akarok járni semmire
2010. okt. 7. 17:43
 4/20 A kérdező kommentje:
Amúgy most ezt mondom de amikor megint velük vagyok akkor egyáltalán nem így gondolom
2010. okt. 7. 17:44
 5/20 anonim ***** válasza:
Nyugodtan élj tovább így..Később esélyed sem lesz egy jól fizető állásra,sőt még egy jó iskola végzettséged sem lesz..De neked nem is kell hiszen ha ezt az életet folytatod,felnőttként úgyis elkapnak,és az adófizető pénzéből (akik nem mernek megcsinálni semmit meg hülyék. Akik csak tanultak,hogy vigyék valamire az életben)fizetik a börtön éveidet..Ott hamar megfogod tudni,hogy milyen érzés ha egy férfi seggbe dug..JA!!Hiszen te így akarsz élni..Akkor hajrá!
2010. okt. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ezeket a fiatalokat szivesen elverném. Melyik város ez? :D
2010. okt. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy kisfiam, tényleg le fognak ültetni, mint a szar, de ugye nem kellene érte sajnálni?
2010. okt. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

ne hulladék embernek képezd magad abból így is túl sok van

azt találd ki inkább mi az amit szívesen csinálsz és értelme is van (gondolom bátyádnak ez a katonáskodás)

valami érték létrehozására koncentrálj, ablakot betörni még majmok is tudnak

2010. okt. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Válassz magadnak jövőt.

Még kiszálhatsz. Nem amiatt gyáva valaki, mert nem rongál, meg ilyenek.

2010. okt. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Igazuk van a többieknek! Keress valami életcélt! Ne az legyen neked a jó,ne attól érezd jól magad,hogy másoknak (pl.szüleidnek,tesóidnak) fájdalmat okozol a viselkedéseddel,azzal,hogy ilyen emberekkel barátkozol! Igenis tessék tanulni,mert a tudást nem veheti el tőled semmi és senki! Minden mást igen. Szóval gondold át a dolgokat és addig változtass,amíg lehet! Mert később meg fogod bánni,pláne ha elzüllezz!
2010. okt. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!