Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül vagyok. Micsináljak?

Egyedül vagyok. Micsináljak?

Figyelt kérdés

Apám nem nagyon van itthon mert katona, anyám meg németbe van (dolgozik). Van egy 18 éves nővérem aki sokat tanul meg egy 22 éves bátyám aki katona. A nővéremmel szoktam itthon lenni ha itthon vagyok. Van egy olyan társaság akik velem egyidősek vagy 1-2 évvel idősebbek akikkel lenni szoktam. Ők sok hülyeséget csinálnak pl cigiznek, elhagyatott házak ablakait betörik meg ilyen hülyeségek. De már olyan is volt h verekedni mentek de elég durván. És én mindig velük megyek. Tudom h ez nem jó dolog de nem tudok mit csinálni...jobban érzem magam közöttük mint a többiek között. A többiek nekem unalmasak mert nem mernek megcsinálni semmit meg hülyék. tanulni meg nem akarok mindig jó nekem a 3as is. az a gáz h szerintem ha nagyobbak leszünk úgy le fognak minket ültetni mint a szar. csak más társaság meg nincs és ők a barátaim.

13/f


2010. okt. 7. 17:28
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
De mit? engem nem is érdekel semmi azt se tudom h mi legyek
2010. okt. 7. 17:59
 12/20 anonim ***** válasza:

Jaj te...

Azt még ráérsz eldönteni,hogy mi is szeretnél lenni,ha nagy leszel. Amúgy is...én se tudtam még ennyi idősen,hogy mi szeretnék lenni. :) Majd idővel kialakul. De csak van valami amiből jó vagy és ami érdekel téged,nem? :)

2010. okt. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

nincs

egyedül tesiből vagyok ötös :D de amúgy egyik se érdekel

2010. okt. 7. 18:11
 14/20 anonim ***** válasza:

Te magad is látod, hogy a társaságod rossz irányba befolyásol. Most még tetszik neked, hogy "menők", de később, mikor már téged is elő fognak venni, amiért velük lógsz, már nem lesz olyan nagyon jó neked sem ez a helyzet.


Nagyon sajnálom az ilyen gyerekeket, akikkel nem foglalkoznak a szüleik, és emiatt teljesen elzüllenek. Máshogyan nem is tudom magyarázni azt, hogy nincs életcélod ("jó nekem a hármas is"), nem akarsz kezdeni semmit sem az életeddel.


Ebból csak a családoddal együtt lehet kihozni valami jót, de ha majd középiskolába kerülsz, talán a környezetváltozás is segíthet abban, hogy értelmesebben állj a dolgokhoz.

2010. okt. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ez a baj! Ezen kell változtatni. A hozzáállásodon! Igenis érdekeljen más is és törekedj arra,hogy igenis megváltozz és szerezz normális barátokat! Addig amíg nem törekedsz erre...hiába! Tudod fejben dől el minden! :)
2010. okt. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Na látom,tesiből pl.jó vagy. :) Na ha jutottál valamire a változást illetően,akkor írj.
2010. okt. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Úgy hívják a bajodat: lustaság. És tényleg, mindenki tehet róla, apád, anyád, nővéred, bátyád, csak te nem. Így tovább!
2010. okt. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

friss húsi leszel s sitten:):) kis finom szűz popóval:):)

Ne félj az sem fog annyira fájni,mint a tanulás:)

2010. okt. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Omerta_ válasza:
Téged arról kellene meggyőzni itt valakinek, hogy értékeld magad, meg becsüld magad. Csak sajna kicsi vagy ahhoz, hogy belegondolj, úgyhogy ilyenkor azt szoktam mondani, hogy akkor lesz jó csajod, meg sok lóvéd, ha elvégzel egy frankó sulit. Nyugi, temérdek baromnak is sikerült már, te meg nem vagy az.
2010. okt. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Változtass a hozzáállásodon,mert ez így nem lesz jó! Minél hamarabb kezdj magaddal valamit,amitől értékesebbnek érzed majd magad. Kezdj tanulni,sportolni! Igenis ÉRDEKELJEN valami!!! Ha a HOZZÁÁLLÁSODON igyekszel változtatni,hidd el nekem találsz magadnak "normálisabb" barátokat! Szóval hajrá!
2010. okt. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!