Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek terhes a barátnőm?...

Szerintetek terhes a barátnőm? Ha igen miért titkolja el?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a helyzet az, hogy négy éve vagyok együtt a barátnőmmel. Mostanában furcsán viselkedik. Többször panaszkodik arra, hogy megszédül, fordul fel eddig minden napos szagoktól a gyomra. Undorodva eszik egy némelyik ételt meg, amit szeret... Arra gyanakszom, hogy terhes. De akkor miért nem mondja el? Nem terveztünk még gyereket, de nagyon örülnék neki.


27/F


2010. okt. 7. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem biztos még a terhességben. Kérdezd meg tőle :)
2010. okt. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
nem biztos, hogy terhes...én se voltam ilyen tünetekkel, viszont a cukrom rohadt alacsony volt (szerelmi bánat, nem nagyon ettem)...kísérd el a háziorvosához
2010. okt. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Tinker Bell ***** válasza:
84%

Amit ide leírtál azt mondd el neki és rögtön kiderül az igazság!

Elképzelhető, hogy terhes, mert

2010. okt. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tinker Bell ***** válasza:
75%

...mert elég egyértelmű jelek ezek.

Bocsi a két részlet miatt!

=o)

2010. okt. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is kérdezz rá. Bár lehet, hogy nem a terhességtől van ez.

Sok minden mástól is lehet. Mikor nekem volt stresszes időszakom, az idegtől folyton hányinger érzetem volt egész nap. Alig bírtam enni, nem is kívántam az ételt.

Persze inkább baba legyen a dolgok hátterében, mint betegség.

Ez pedig, hogy nagyon örülnél neki, kifejezetten szimpatikus. ^.^

2010. okt. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyanezek a tünetei a vakbél gyulladásnak is ...
2010. okt. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én folyton ilyen tüneteket produkálok, amikor először jött elő a szédülés/napfény re agresszió és nehézlégzés akkor depressziós voltam, utánna pánik beteg majd egy gyönyörű családi gyomorrontás a tejfölös rakottkrumplitól. (vicces volt ahogy egymást váltjuk a budin:D) szóval ezek sokmindentől lehetnek. de hozd szóba mert tényleg jobb az ilyet tisztázni.
2010. okt. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
na, megkérdezted már?
2010. okt. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!