Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan "kezeled" a helyzetet?

Hogyan "kezeled" a helyzetet?

Figyelt kérdés
Olyanok tapasztalataira lennék kiváncsi akiknek a párjának előző kapcsolatból van gyermeke-i.Az anyukaval(ex nővel)vannak problémák?
2010. okt. 7. 10:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én gyerek szemszögből tudok nyilatkozni. Apám új felesége gyűlöli anyámat, persze ez fordítva is igaz. Amúgy nem tartják a kapcsolatot, anyám nem szokta keresni apámat sem, a feleségét sem. Úgyhogy nincs ilyen probléma. Csak nekem mondja időnként anyám, hogy mekkora rib@anc az a nő. Ami igaz is.
2010. okt. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
És azt tudod hogy miert gyülölik egymást??
2010. okt. 7. 11:50
 13/21 anonim ***** válasza:

Az új feleségét zavarja, hogy apám segít nekünk és azt hozzá kell tenni, hogy anyám elég heves természetű és labilis idegzetű. Egyszer elment a nőhöz és dörömbölt az ajtaján (engem is elvitt oda, akkor még kisgyerekként). A nő akkor kihívta a rendőrséget, de mielőtt kiértek volna, elmentünk.

Anyám pedig azért gyűlöli, mert vele csalta meg apám. Ráadásul egy ingyenélő. Nem dolgozik, nem főz, nem takarít. Semmit nem csinál.

2010. okt. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Szerintem elitélendő anyukád részéről h vitt téged magával akkor,de ez már a multé,ahoz meg semmi köze h a nő mivel tölti a mindennapjait,azért viszont gyülölheti h vele csalták meg.A segitség alatt mit értesz?Gyerektartás jár és az h neked azon felül vest vmit vagy ad zseppénzt de ezen felül nem köteles segiteni,vagy ugymond asszonytartást fizetni,persze h nem tetszik a nőnek ha igy van,abba viszont nem szólhat bele h téged segit.
2010. okt. 7. 12:01
 15/21 anonim ***** válasza:

Ahhoz valóban nincs köze, hogy a nő mivel tölti a napjait, de attól még zavaró, hogy apám dolgozik egésznap, ő végzi a házi munkát, neki kell bevásárolnia, ha megkéri a nőt, hogy adjon fel egy levelet postán, arra se képes. Persze utazgatni van energiája. Ráadásul a nő fia is náluk él (aki 28 éves). Apám már többször ki akarta tenni, de a nő ráveszi, hogy ne, mert a kapcsolatuknak nem tenne jót...Úgyhogy rendesen kihasználják apámat, felélik a pénzét, pedig támogathatná inkább a nővéremet, aki most költözik a vőlegényével egy új lakásba és 0-ról indulnak.

És igen tartásdíjat fizet utánam meg kapok zsebpénzt, de nem tetszik neki. Vagy ha felhívom apámat és kérem, hogy segítsen a házimban, hallom, hogy a felesége mondja a háttérben, hogy most ne beszéljen, mert sorozatot néz..

2010. okt. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Naúj aktuális támába vágó dolog:

párom beszélt az anyával, hogy szokás szerint elvinné a gyereket, erre kijelentette, hogy most nincs kedve odaadni és nem fogják beengedni az ajtón ha mégis odamegy.

A pénze persze kell neki...

Ennyit róla :(

2010. okt. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Igen értem,ezekért utálhatod de ha apádnak olyan rossz élete van -lenne mellette akkor "nagyfiu"már miért nem hagyja ott,de anyukád ezert nem utálhatja,vagy igy sajnálja apukádat h "rossz sora" van az uj asszony mellett??Azok után h megcsalta?nem értem:Sinkább ez bosszuskodás mindkét fél részéről és van ami jogos van ami nem.
2010. okt. 7. 12:26
 18/21 A kérdező kommentje:
de ilyen nincs!!!!!!!!!!!!volt per ebből a láhatásbol és a gyerektartásbol?! ha nem adja oda a gyereket v nem hagyja megnézni akkor rendőrséget rá kel hivni,birságolják ugyh majd legközelebb meggondolja mit tesz.Ahogy a nem fizető apukákat jelentgetik ugyanugy lehet az anyukákat is ezért.
2010. okt. 7. 12:30
 19/21 anonim ***** válasza:

Sajnos van ilyen és nem ez az első.

Párom már annyira belefáradt, hogy azon van, hogy lemond a gyerekről.

A gyerek nem is hiányolja, teljesen ellene nevelik szegényt.

Van ilyen, hogy ha jól tudom tanut kell vinni magaddal és ha 3 alkalommal is megtagadja akkor fel lehet jelenteni.

2010. okt. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Lemond?és hogyan?Nem mondhat le ahogyan a nő sem a gyerektartásrol hiszen az nem az övé hanem a gyereké.Régen megtörténtek ilyen "egyezségek"de már nem lehet.
2010. okt. 7. 13:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!