Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan "kezeled" a helyzetet?

Hogyan "kezeled" a helyzetet?

Figyelt kérdés
Olyanok tapasztalataira lennék kiváncsi akiknek a párjának előző kapcsolatból van gyermeke-i.Az anyukaval(ex nővel)vannak problémák?
2010. okt. 7. 10:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Én még személyesen nem találkoztam párom volt feleségével, de azt tudom, hogy "nagyon kedvel"...

Amíg a bíróság nem állapította meg a gyerektartást, rendszeresen hívta a párom, ha egy ideig nem ment, hogy mi van. Mert a párom önmagától havonta adott neki pénzt, még többet is, mint amennyi jár.

Mióta utalják neki azóta le se sz*ja, mikor legutóbb hívta a párom,hogy menne a gyerekhez, csak annyit kérdezett, van-e értelme bolygatni a gyereket azzal, hogy látogatja...

Persze nem tilthatja el tőle, de nagyon negatív velünk szemben.

Mindenki az elvált anyukák párját fogja, pedig sok esetben (mint nálunk is) épp, hogy az apa a szenvedő fél.

2010. okt. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Akkor közetetek nem volt még "balhé"?az utcán sem találkoztok össze?
2010. okt. 7. 10:54
 3/21 anonim ***** válasza:

Nem.

Ahogy ismerem a nőt, nem biztos, hogy kultúráltan meg tudnánk oldani egy találkozást...

Na most majd biztos jön pár komment, hogy persze, az új nő,nem véletlenül váltak el stb. :))

A gyerekért én sosem megyek a párommal, mindig otthon, vagy valahol máshol találkozunk, nem akarok konfliktust, na meg semmi keresnivalóm ott.

2010. okt. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Miattad mentek szét?Nálunk nem miattam történt a szakitás köztük mégis én vagyok asz@r és allandoan rolam beszel mkinek és velünk foglalkozik:S
2010. okt. 7. 11:01
 5/21 anonim ***** válasza:

Dehogy miattam!

Csak itt általában rögtön ezzel szoktak jönni.

A nő enyhén szólva labilis, ön- és közveszélyes, csoda, hogy nála van a gyerek.

Dehát nagy hercehurca lett volna perelni érte, meg tanu sem lett volna mellettünk, max egy orvosi papír (mivel vagdosta magát...)ennyi meg nemigen elég.

2010. okt. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Huha nem egy nőről beszelünk???
2010. okt. 7. 11:07
 7/21 A kérdező kommentje:
Nálunk uez a szitu.:S És én már nagyon unom:/ legalább te nem futsz bele én gyakran
2010. okt. 7. 11:08
 8/21 anonim ***** válasza:

Nem tudod kikerülni valahogy a találkozásokat?

Noha én nem találkozom vele, elég rossz látni mikor a párom hazajön tőlük lehangolva, szomorúan.

2010. okt. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Itt ahol élem kis város mki ismer mkit igy elkerülhetetlen.A párodat nem akarta visszaszerezni?miért ott látogatja a nőnél,olyan kicsi-k még a gyerek-ek?
2010. okt. 7. 11:18
 10/21 anonim ***** válasza:

Nem akarta, neki is lett valakije azóta.

A gyerek még nincs 3 éves, bár elhozhatja 1 napra, de akkor is oda kell menni hozzájuk.

2010. okt. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!