Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Számotokra nem unalmas a szex?

Számotokra nem unalmas a szex?

Figyelt kérdés
Aki régóta él párkapcsolatban vagy házasságban, ugyanannyira tudja élvezni a szexet 5 év után is, mint a kapcsolat elején? Nem vágytok egy másik férfi/nő társaságára ilyen szempontból?
2010. okt. 6. 22:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Csak is a két emberen múlik, hogy mennyire fogják élvezni a szexet évek múlva. El lehet laposítani 1-2 év alatt, de lehet élvezni 20 év múlva is. Persze a könnyeb vége a dolognak félrekúrni, mint tenni a kapcsolatért. Remélem neked nincs gondod ezen a téren!
2010. okt. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

Nem. Én ugyanúgy kívánom őt. Olyan édes még mindig számomra. Imádom.

Ha unalmas a szex, vagy egyáltalán előjön gondolati szinten, ott már gond van. Már csak az a kérdés mi az. Szerintem ezt kell megfejtened. ;)

2010. okt. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Tíz éve élek házasságba. Nyolc éven keresztül nálunk a szex nagyon dominált. Viszont két év óta rengeteg problémával kellett megküzdenünk, és most is hiszen édesapám ma elhunyt. Tehát a lelki terhek visszavettek mohóságunkból, de amikor együtt vagyunk az csodás dolog.
2010. okt. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Határozottan unalmas. Ez azonban nem a kapcsolatunk miatt van így, hanem a lakókörülményeink miatt. Borzasztó unalmas, hogy mivel anyósékkal kell élnünk (albérletet képtelenek vagyunk fizetni), csak este 11 után tudunk együtt lenni, és akkor is csendben kell lennünk egy nyikkanás nélkül, nehogy meghallják a szomszéd szobában, ahol ajtó sincs... Nagyon fárasztó ez az egész helyzet.


Nem másik fárfira vágyom, hanem a férjemre, meg arra, hogy ha kedvünk tartja, akár reggel, ébredés után vagy napközben is együtt legyünk. A spontaneitás az, ami hiányzik. Nagoyn lehangoló, ha rutinná válik az egész: este fürdés, megvárni, míg a szülők lefekszenek, aztán szex. Mindig ugyanakkor, mindig abban a pozícióban, aminél nem nyikorog az ágy... Monoton, unalmas mozdulatok, mindig ugyanúgy...

Szóval de, unalmas.

2010. okt. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha lenne szexuális életem biztosan unalmas lenne :)

Egyébként a korral jár, hogy beleunnak az emberek, de az csak rajtuk múlik, hogy mennyire képesek javítani rajta. Van elég sok pár, akik idősek, mégis tökéletes a szexuális életük. Fantázia és kommunikáció. Akinél ez nincs meg annál lehetnek ilyen problémák, másnál nem. 21/N

2010. okt. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk leginkább azzal volt a gond, hogy miután meszületett az első gyerkőcünk, nekem nem volt hozzá kedvem, de a férjem egy imádni való pasi, és átvészeltük, és ez sajnos megismétlődött a második, majd a harmadik gyerek után is, de túl vagyunk rajta, Ő türelmes volt, és megvárta, hogy kedvem legyen hozzá. Azóta minden rendben van, és legalább olyan jó most vele a szex, ha nem jobb, mint 10 évvel ezelőtt!
2010. okt. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem!Tudni kell mindig újitani,és csak a fantázia szab határt ,hogy mit csináltok a szexben egymással,persze normális ésszerű határokon belül!Lehet pl. szerepjátékot is játszani stb..;)
2010. okt. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

nekem már lassan unalmas,szerintem jobb a csók és a simogatás..de valamikor van kedvem szexhez.


22L

2010. okt. 7. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%

Egyáltalán nem. Mióta megismertem a férjemet, "szexmániás" lettem kb. minden percben kívánom öt, és a kislányunk születése sem változtatott ezen semmit. Terhesség alatt és után is sokat voltunk/vagyunk együtt.

Fantázia, érzelem, jó technika kell hozzá:)

2010. okt. 7. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
6 éve vagyunk együtt a férjemmel... ő az első férfi és az utolsó is az életemben. egyáltalán nem unalmas a szex és eszembe sem jut más férfira vágyni... :) 25/nő
2010. okt. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!