Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan "küzdhetném" le?

Hogyan "küzdhetném" le?

Figyelt kérdés

Idegenforgalmi szakra járok, ezért sokszor rendeznek nekünk mindenféle külföldi utazásokat. Májusban lenne egy egyhetes ausztrál út, amire szeretnék elmenni, csak attól félek, hogy rám tör a honvágy és csak haza akarok jönni, de nem szeretném, hogy lássák a többiek milyen gyenge vagyok.

Hetedikes koromban osztálykiránduláson így rám tört a honvágy, 2 napig a sírás fojtogatott, alig ment le pár falat a torkomon, pedig akkor még gyógyszer is szedtem.

Igaz, hogy azóta eltelt 3 év, és tudom, hogy jó lenne kicsit önállósulnom, elhagyni a családi fészket, mert akkor így hogyan fogok egyetemre járni és kollégiumban lakni.

Szóval érdekelne, hogy ilyenkor mit csináltok és hogyan küzdöttétek le.


2010. okt. 6. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kell a barátokkal elmenni bulizni, amúgy hány éves vagy?
2010. okt. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj, de elég nehéz elhinni, hogy Ausztráliába visznek titeket egy hétre. Csak a repülőút 24 óra, oda nem szoktak ennyire rövid időre utat szervezni. Egyébként meg azt mondod, eddig is utazgattatok, akkor miért lesz más ez az egy hét?
2010. okt. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem sose volt honvágyam, talán amiatt mert imádok utazni, több évig éltem külföldön. Nem nagyon tudom megérteni egy hét alatt miért lenne honvágya valakinek (nem beszólásból mondom), csak tényleg nem értem. Szerintem egyszerűen próbálj meg szórakozni a barátokkal, biztos szerveznek majd nektek programokat. Egy hét nagyon hamar elrepül. A honvágyad miatt kár lenne kihagyni egy ilyen lehetőséget.
2010. okt. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy Ausztriát akartál írni? Amúgy nem tudom, ha tényleg olyan komoly sírógörcsös honvágyad volt a legutóbb és nem 5-8 évesen történet a dolog, lehet nem ártana felkeresned egy pszichológust. Nem állítom, egy szóval sem, h nagy szükséged lenne rá, de lehet hogy valami gyerekkori dolog okozza, vmi apróság amiről nem tudsz, de az is lehet, h kapsz vmi könnyed nyugtatót rohamra. Amúgy meg csak ne légy egyedül és mindig csinálj valamit, ne unatkozz, egy hét az semmi :)
2010. okt. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!