Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan miért nézik le a nőket?

Sokan miért nézik le a nőket?

Figyelt kérdés

Én pasi vagyok de nem tudom megérteni. Néha én is lenézem őket de csak ha okom van rá. Vannak páran akik köcsögözik a barátnőjüket/feleségüket csak úgy. A belsőről valaki tehet valaki nem és ez van a külsővel is. Mondjuk az alak az nem ilyen. Van egy ismerősöm akinek volt egy alacsony, vékony barátnője és azért piszkálta mindig mert nem volt erős. Nekem vagy kétszer akkora hátam van mint a feleségemnek és sokkal erősebb vagyok mégse bäszogatom h gyenge. Meg amúgy is a nők is emberek. Ugyanannyi joguk van mindenhez mint nekünk attól h kisebbek. Az is tök hülye aki azt mondja h a gyereknevelés nem munka. Hát a fiam most 4 éves és volt olyan h egyedül maradtam vele 2 hétig(kb 2 éves volt). Egyedül nem tudnám felnevelni az biztos.

31/F


2010. okt. 6. 15:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%

15:24 köszi jót szórakoztam, bearanyoztad a munkaidőm végét :DDDD

Amúgy ezt már közölted anyukáddal is ? És nem kaptál egy k.. nagy pofont?:XD

2010. okt. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
68%
Na van rendes pasi is :), nem az én férjem vagy véletlen?! Bár ő 30. Az én férjem is elismeri szerencsére a gyerekekkel való munkát és a háztartás vezetését. Amikor a kisebbik lányunk született, nem készültünk rá, egyszer csak bent kellett maradnom egy vizsgálat után és a férjem meg a nagyobbik lánnyal(2 éves) + házimunkával itthon maradt. Na a gyereket olyan cuccba hozta be hozzám a kórházba, hogy megkérdeztem, hogy ez a mi szekrényünkből való?!
2010. okt. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
27%
Az olyan bunkó pasik akik köcsögözik a feleségüket meg stb azok otthon rózsaszín papucsot hordanak nyugi!!! :):):)csak a pofájuk nagy. De ez is ronda dolog!!!!
2010. okt. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
27%

"15:24

Felsőbbrendű, te idióta?! Kíváncsi lennék, ki szült a világra téged és az elvtársaidat! Csak nem az alsóbbrendű anyátok? Marha!"

Nem tudsz olvasni? Nő vagyok!

2010. okt. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Eltavolodtak a termeszettol. A ferfi feladata lenne az, hogy tamogassa a gyengebbet es segitse es tisztelje azt.


S gondolom, hogy amikor a gyengebb nem megis kapja ezt, akkor O is halas lesz es tisztelni fogja ezert a tarsat es felfog nezni ra, es itt a ffi mar erezni fogja, hogy O a csaladfo, az Ur a haznal.


Sajnos nagyon kihalo felben van a szeretett es az egyutterzes, igy a tisztelet is, ez ezert van ez igy, mivel a nagyon sok ffi mar nem ugy viselkedik a tarsaval, mint ahogyan kellene, az pedig szinten nem fog normalisan reagalni.

A mai vilagban mar a nok is dolgoznak, tehat mar eleve 3 muszakot vegeznek, mivel a m.hely, gy.neveles, haztartasi teendok,

de nagyon sokszor ahelyett, hogy a tarsuk segitenenek, inkabb cselednek nezik es goromban viselkednek, holott tisztelettel kellene, de itt mar a gyermekenek is mutatott egy peldat, ami szerint a gyermeke is elni fog.

Ennek az eredmenye lathato a mai vilagban!

2010. okt. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

19:18

Nem neked ment, eggyel alattad....

2010. okt. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Van aki ilyenekkel baszogatja lányt, feleségét? Már jó hogy 31 évesen nem ilyenekkel jössz "hahaha izmosabb vagyok nálad" azt hittem ez egyértelmű nem valami kedves gesztus.


Az ismerősöd meg nagy loser lehet, kínjában nem tud jobb szöveget kitalálni, meg egyáltalán leszólja bnöjét. Nahát kisebbek ez amúgy relatív van magas lány is --> http://www.youtube.com/watch?v=VDtSAXfcQRI


Nem tudtam hogy a magasság összefüggésben van a jogaimmal, de jó tudni. Na de komolyan szerintem ugyanúgy lenéznek mást is, emberfüggő, miért azt nem tudom. Mert hülye.

2010. okt. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!