Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan miért nézik le a nőket?

Sokan miért nézik le a nőket?

Figyelt kérdés

Én pasi vagyok de nem tudom megérteni. Néha én is lenézem őket de csak ha okom van rá. Vannak páran akik köcsögözik a barátnőjüket/feleségüket csak úgy. A belsőről valaki tehet valaki nem és ez van a külsővel is. Mondjuk az alak az nem ilyen. Van egy ismerősöm akinek volt egy alacsony, vékony barátnője és azért piszkálta mindig mert nem volt erős. Nekem vagy kétszer akkora hátam van mint a feleségemnek és sokkal erősebb vagyok mégse bäszogatom h gyenge. Meg amúgy is a nők is emberek. Ugyanannyi joguk van mindenhez mint nekünk attól h kisebbek. Az is tök hülye aki azt mondja h a gyereknevelés nem munka. Hát a fiam most 4 éves és volt olyan h egyedül maradtam vele 2 hétig(kb 2 éves volt). Egyedül nem tudnám felnevelni az biztos.

31/F


2010. okt. 6. 15:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%

Ha akarnád is és muszáj is lenne, föl tudnád.


Én mindenkit lenézek, ha okom van rá, legyen az hím- vagy nőnemű. Ok nélkül nem nézek le embereket.


Különben peig nagyon sok nő is van ám, aki lenézi a férfiakat...

2010. okt. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem hiszem el, h van még ilyen férfi! Köszönöm nőtársaim nevében! :D
2010. okt. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
36%

Mert nagyon sok nő rászolgál... Érdekes, engem nem szoktak lenézni, mert úgy viselkedem, hogy egy férfinek sem jut eszébe szemtelenkedni velem.

21L

2010. okt. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
17%

Sokat javult a nők megítélése az elmúlt 100 évben,gondolj bele hogy addig választójoguk se volt,egy francia filozófus az 1900-as évek elején jelentette ki először hogy a nő is ember.

Egyébként szerintem is felsőbbrendűek vagyunk mi férfiak,de tény hogy bizonyos dolgokban szükségünk van rájuk.

2010. okt. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
Hát azt én sem tudom.De nagyon fel tud idegesíteni.Egy csomó férfi csak rabszolgának nézi a nőket.Azt hiszik ők a teremtés koronái meg ilyenek.De nagyon sok helyzetben a nők sokkal erősebbek.És nem csak lelkiekben értem hanem fizikailag is.És ne hurrogjatok le de tényleg.Nem átlagban mondom, de ha egy nő valamit nagyon akar azt általában eléri, még a férfi nem rendelkezik akkora akaraterővel.
2010. okt. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
Én nem nézem le a nőket. (Csak a plázacicákat, de az már más kategória)
2010. okt. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
61%

Szia!

36 éves anyuka vagyok, két leányzóval, az egyik 7 éves, a másik 5 hónapos.

Szerintem nem a nőket nézik le a pasik, én nem így fogalmaznék.

Konkrétan általánosítanak, mégpedig a tipikus pláza tigrisek után. Mindenhol a szupernőt láthatod, a tévében, a plázákban, a moziban, a bevásárlóközpontokban, stb.

A vacsoracsatás, pasikeresős műsorokban is ilyenekkel találkozhatunk legtöbbször, és ezek után általánosítanak az emberek. Hiszen ezt látják nap mint nap. A kinézethez ugye társul még a viselkedés is, amit általában produkálnak ezek a csajok: "jaj hogy kell hagymát aprítani?", "nem tudom, hogy miből készül a tejbedara..." stb. És mindebből mi jön le? HOgy a nők buták.

Az én férjemnek is volt egy stílusa, amikor megismertem. Tulajdonképpen nem nézte le a nőket, hanem használta őket, ahogy ő fogalmazott, de csak azokat, akik ezt igényelték. És a fenti személyleírás ugye pontosan ezekre a hölgyekre illik.

Aztán eltelt pár év, és a férjem beismerte, hogy a nők dolga igenis nehéz, komoly feladat a gyereknevelés és a házimunka is.

A kisebbik lányommal nemrég kórházban voltam 10 napot, de alig várta, hogy hazajöjjek, mert szinte meg volt halva a sok házimunkától.

2010. okt. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
18%
Ha te lennél a Sebezhetetlen, akkor lennél esetleg felsőbbrendű. Amúgy nem vagy az. Tanulj, tinó! :)
2010. okt. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
40%

15:24

Te egy barom vagy ... NAGY barom.

2010. okt. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%

15:24

Felsőbbrendű, te idióta?! Kíváncsi lennék, ki szült a világra téged és az elvtársaidat! Csak nem az alsóbbrendű anyátok? Marha!

2010. okt. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!