Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kéne szakítanom?

Hogyan kéne szakítanom?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban vagyok a barátommal. Kb 1,5 hónapja járunk.

Nincs semmi baj,meg semmi ilyesmi,csak nekem ez így nem jó h 2-3 hetente csak egy hétvégén tudunk találkozni. nem tudom hogyan kéne megmondanom neki,mert msn-n vagy sms-ben szakítani gáz,meg nem illik. Mikor meg személyesen találkozunk akkor meg jó vele,és nem tudom hogyan kéne mondanom. Mert vagy én megyek hozzá,vagy ő jön hozzám olyankor és az is elég izé h akkor mondom meg neki h legyen inkább vége,mert ilyenkor ha egyikünk megy a másikhoz csak másnap tud hazamenni,és ugy ott maradni a másiknál h szakítanak veled nem lehet túl jó.

Akkor most hogyan csináljam? Vki volt már hasonló helyzetben,ő hogyan oldotta meg?


2010. okt. 6. 12:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 1,5 hónap alatt nem lett annyira komoly a kapcsolatotok, ilyen rövid idő után nem gáz hogy msn-en vagy smsben szakítasz.

De inkább az msn-t ajánlom.

2010. okt. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én voltam ugyanilyen helyzetben. Elmentem hozzá, megmondtam mi van, aztán a következő vonattal mentem haza. Ha nem lett volna következő vonat, valahol (olcsó szálloda stb.) máshol aludtam volna és másnap reggel hazamegyek.
2010. okt. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

hát igen 1,5 hónap nem nagy idő. Azt se tudom h ő szerelmes e belém vagy sem. Én nem vagyok belé szerelmes,ahoz többször kéne találkoznunk h kialakuljon bennem vmi érzés....

És hogyan kéne felhoznom a témát? Tökre nem tudom hogyan csináljam

2010. okt. 6. 12:43
 4/11 A kérdező kommentje:
ha elmegyek hozzá akkor csak másnap tudok hazajönni,és a környékükön nincs is semmiféle fogadó vagy ilyesmi. Ez egy 2 utcás kis falu... De ha meg ő jön hozzám akkor ő se tud hazamenni csak másnap,és ő is csak nálunk tudna aludni mert én is ilyen kis faluba lakok
2010. okt. 6. 12:45
 5/11 anonim ***** válasza:

1. vagyok


"Figyu, gondolkoztam a kapcsolatunkon. Nekem nem megy ez így hogy ritkán találkozunk. Szakítani szeretnék veled, sajnálom"

2010. okt. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Akkor már inkább telefonon keresztül beszéljétek ezt meg, az sms, msn nagyon személytelen! Tényleg nem olyan vészes, hisz még csak ismerkedtek egymással, szerelem sincs, ahogy írtad.

Egyszerűen írsz neki, hogy amikor ráér, szeretnél vele telefonon beszélni - és elmondod neki azt, amit itt nekünk. Még csak találkoznotok sem kell többen, nincs az , hogy összefuttok véletlenül...

2010. okt. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor a telefonon jobb lenne?
2010. okt. 6. 12:52
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért írtam az msn-t, mert az ingyenes.
2010. okt. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
jaj,fogalmam sincs hogy csináljam :S én még sose szakítottam,mindig án voltam az akit dobtak :S
2010. okt. 6. 12:58
 10/11 anonim ***** válasza:
telefonra szavaok
2010. okt. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!