Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mit vegyek karácsonyra?

Kinek mit vegyek karácsonyra?

Figyelt kérdés

most van pénzem most vásárolnék

jellemzése azoknak akiknek adnék ajándékot:

Anyu: dolgos háziasszony, imád főzni, sütni ,takarítani,olvasni (igen könyv tudom de nem találok konkrétat..)

Apa: szeret nagyon tévézni, szeret számítogépezni, sokszor beteg

nővérem: nagyon oda van a technikai dolgokért..de mindene megvan ilyenekből ..


2010. okt. 6. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy laptop jól jönne a melóba:) köszi, aranyos vagy:)


Viccet félre téve, anyukádnak semmi képen nem vennék konyhai cuccot sem szakácskönyvet..hiába imád főzni, ajándéknak ne végy használati tárgyat..inkább végy neki valami finom parfümöt, nővérednek szintén, apukádnak meg vegyél valami klassz pasiknak való számítógépes játékot.

2010. okt. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én élményt adnék nekik. Szüleim nem színházba vagy moziba menősek mégis mikor színházjegyet kaptak a Szegedi Szabadtéri Játékokra teljesen oda voltak és nagyon örültek neki.

Szerintem én idén színház jegyet veszek nekik, pedig nem szoktak színházba menni mégis úgy gondolom,hogy 1. így ki kell mozdulniuk otthonról 2.pontosan azért lesz nagy élmény, mert nem szoktak színházba járni 3.nekünk is venni kell jegyet magunknak így mi is kimozdulunk.

Biztos vagyok benne,hogy élvezni fogják :)

2010. okt. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Meg is kérdezem itt gyakorikerdesek.hu-n,hogy ki milyen előadást ajánl
2010. okt. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is dolgos háziasszony vagyok, de mivel már nem vagyok túl fiatal /bocs de gondolom anyukád se/már megvan mindenünk a konyhában. A Szakácskönyv se igazán jó ajándék. Persze azért azt jó volna tudni, hogy mennyit szánsz erre az egészre. De Én pl. egy wellness hétvégének tudnék örülni a párommal, aki szintén beteges. A tesódnak meg vegyél valami parfümöt vagy táskát, gondolom azért szeret divatosan öltözködni.
2010. okt. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos konkrét ötletet nem tudok adni, de az ajándékokon kívül még szerintem csinálhatnál egy pdf kisvideót. Képpekkel,idézetekkel,élményekkel! Ha az ajándék nem jön be ezzel tuti tarolni fogsz! :D
2010. okt. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én sem vennék anyukádnak konyhai dolgokat, vagy szakácskönyvet. Ha tényleg szeret sütni-főzni, úgyis mindent beszerez magának. Inkább vegyél neki 1 szép, meleg pulcsit, kardigánt, vannak leértékelések, nem olyan húzós az ára.

Ha apud beteges, akkor közös ajándékot is kaphatnának, pl. a legközelebbi meleg vizes fürdőbe belépőt/bérletet, ha van rá pénzed extrákkal: masszás, szauna, iszappakolás..

Nővérednek is lehet biztosan mást venni, mint technikai cuccokat, főleg, ha neki is mindene megvan. Egy jó parfüm, vagy egy dögös felső (amit szilveszterre felvehet), sminkcucc, vagy ahogy javasolták már táska, stb. biztos jó lesz. Ha szereti a divatot, és szeret csinos lenni biztosan örülne valamelyiknek.

Írd meg mennyit tudsz rászánni az ajándék vásárlásra és segítünk!

2010. okt. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

hello

sajna 15éves vagyok..diák és ezért nem valami sok..maximum 5ezret tudnék rászánni fejenként..

köszönöm a válaszokat!

2010. okt. 7. 08:50
 8/9 anonim ***** válasza:

Az nem is olyan kevés! Mármint fejenként.

Nővérednek esetleg egy szép bizsut? Fülbevalót, v nyakláncot? Ha bírja az ilyeneket, szerintem örül majd neki.

Anyukádnak egy jó meleg sál+kesztyű? vagy sapi?

Apukádnak még gondolkozom :-)

Esteleg egy jó meleg zokni, vagy vitaminok? :-)

2010. okt. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

hello

nagyon jo ötletek de pont olyanok amiből mind1iknek van sok..

2010. okt. 7. 17:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!