Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire súlyos dolgot kell...

Mennyire súlyos dolgot kell csinálnia a gyerekednek, hogy azt mondd neki, hogy kitagadod a családból? Úgy teljesen komolyan, nem csak méregböl.

Figyelt kérdés
mondjuk felnött fejjel, nem gyerekként.
2010. okt. 6. 02:04
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Gyilkosság, erőszak, vérfertőzés, rablás, lopás, sikkasztás. Ugye ez alap.


Ha lenézne vagy bántana valakit a neme, vallása, kora, szexuális beállítottsága, politikai hovatartozása miatt. Nekem ez nagy törés lenne, mert nem tanítom a gyerekemet gyűlöletre.

2010. okt. 6. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
nem tudnának olyat tenni,amiért kitagadnám őket..ők mindig az én gyerekeim maradnak
2010. okt. 6. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Soha semmiért.
2010. okt. 6. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom elképzelni hogy ki tudnám tagadni. Mikor még csak tervben volt a baba akkor azt válaszoltam volna, amit az első írt. De most, hogy növekszik a kisfiam a pocakomban, nem tudnám kitagadni. Mindennek oka van, hogy miért tette, és segíteni kell neki hogy megoldódjon a helyzet.
2010. okt. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem majdnem kitagadtak ,de aztan megsem pedig megerdemeltem volna...
2010. okt. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megtagadni soha nem tudnám őket, az önbecsapás lenne, de ha szándékosan gyilkolnának, vagy megnyomorítanának másokat, rabolnának, fosztogatnának, akkor abba lelkileg tuti tönkremennék és nem tudnám nekik megbocsájtani.
2010. okt. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Gyilkosság, ill. ha megverne.

----

Engem azért fenyegettek kitagadással, mert 20 évesen lefeküdtem a barátommal, akivel 3 évig együtt voltam.


A barátnőmet azért tagadták ki a szülei, mert huszonévesen eljegyezte magát a párjával, akivel évek óta együtt volt (ezt nem ellenezték a szülők, csak az eljegyzést), csak azért, mert a pasi 20 évvel idősebb volt. Ez 4-5 éve történt, azóta sem fogadták vissza.

A szánalmas az, hogy ha a barátnőm balesetben vagy betegségben meghal, életük végéig gyászolják meg siratják, és jajgatnak, hogy miért tette ezt velük a sors, mit végettek. Így, hogy a lány "csak" boldog, meg nem beszélnek vele.

2010. okt. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
:)))) ez vicc rengeteg olyan dolog van ami miatt ki lehet tagadni egy gyermeket én láttam eleget...
2010. okt. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%

erre csak azt mondom, hogy a szülő nevelése. nem a gyereket kell kitagadni, hanem úgy nevelni, hogy ne legyen rá oka.


persze vannak bolond szülők is, akik ok nélkül, hülyeségek miatt (nem nekik tetsző párválasztás) tagadják ki a gyereküket.

hát, sztem az sem a gyerek hibája...


ez a kitagadás, csak egy hangzatos duma. ha nagyon akarja a szülő, el tudja úgy intézni, hogy a gyerek ne örököljön semmit.

2010. okt. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!