Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám kutat nálam, mit csináljak?

Apám kutat nálam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Több bizonyítékom is van,hogy kutat,mit csináljak?Ti mit tennétek?
2010. okt. 5. 23:44
 1/10 anonim ***** válasza:
hol kutat? a szobádban? van vmi rejtegetni valód? hát dugd el jobban
2010. okt. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hát szólnék neki, hogy apám, ne kutass. az a te magánszférád, nem véletlen van mindenkinek saját szobája.

ha nem használ, vagy nem lehet vele beszélni, szerezz kulcsot, ha nincs, és zárd be, ha elmész.

nem az ő szobája, sose értettem egy szülő miért tesz hasonlókat.

2010. okt. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen a szobámban.Nincs rejtegetni valóm,csak szimplán kutat.Én sem megyek be a szobájába.

Ma pl megkért,hogy segítsek neki a szobájában,amég kiment egy szerszámért a garázsba,ki kellett jönnöm onnan,mert ott én nem maradhatok egyedül.

Sajnos anyumnak hiába szólok,tuti neki ad igazat.:'(

2010. okt. 5. 23:56
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer, mikor egyértelmű jelei vannak a kutatásnak kérdezd meg tőle: "Apa, kerestél valamit a szobámban? Mert szívesen megmondom, hogy hol találod az adott dolgot, ha szólsz nekem" Vagy: "Apa, ha legközelebb keresel valamit a szobámban, kérlek, szólj előtte!"

Ebből jó esetben levágja, h mi a probléma, és te sem voltál tiszteletlen vele szemben.

2010. okt. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hacsaj vagy, akkor rakd tele műfsszal meg véres betétekkel, tamponokkal a szekrényedet, ha pasi vagy akkor meg ajtó fölé színes tonerpor egy edénybe, egy másikba mellé meg étolaj!!!


Azt sikálja le ha tudja!

2010. okt. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
En latvanyosan felturnam az o cuccait, es amikor kerdore vonna, azt mondanam, hogy eltunt valami a szobambol es azt hittem, hogy o vitte el, mivel tudom, hogy szokott turkalni a cuccaim kozott.:)
2010. okt. 6. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én mini cetliket írnék számára (Hello apa) (Ó apa, hogy hogy nem találod?)stb. Talán leesik neki valami. Nyugi! Az én apám látványosan kihajigált mindent a szobámból mert azt hitte cigizek. Nem talált semmit sem, de hatalmas kupit csinált. Ennek már jó pár éve. Ja, s a mai napig sem cigizek. Egyszer rákérdeztem, hogy volt e értelme. Mai napig sem kért elnézést, mert nem tud.
2010. okt. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mond meg neki,hogy nem kell kutatnia nálad ahhoz,hogy megtudjon rólad mindent,csak beszélgetnie kellene veled,hogy megismerhessen,és akkor meg is tudna bízni benned....

Sajnállak,remélem,hogy mi nem rontjuk így el a kapcsolatunkat a saját gyerekeinkkel..

2010. okt. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tegyél be néhány egérfogót persze felállítva. De a legegyszerűbb, ha megleped amikor kutat, és lehetőleg anyád előtt leordítod. Ha ez sem segít, kérdezz rá az ebédlő vagy vacsora asztalnál, a barátnődnél használt kotont miért anya fehérneműjénél tartod.
2010. okt. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A betét nem tűnik rossz ötletnek:D
2010. okt. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!