Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a tesóm velem?

Miért ilyen a tesóm velem?

Figyelt kérdés

Most lett a tesóm 14 éves, én meg most lettem 19.

Régen tök jó tesók voltunk szerintem, sokat beszélgettünk, nevettünk, sok mindent csináltunk együtt.

Most úgy érzem hogy nagyon távolodik el tőlem a tesóm.

Régen mindig jött, elmondott mindent, beszélgettünk mindenről, meg ilyesmik. Magyarul "közel" voltunk egymáshoz.

Most meg egész végig a telefonját bújja, hozzászólok akkor válaszol, de igazából le se szarja. Ha próbálok vele hülyülni mint régen akkor sem vevő rá.

Ő lány és fiú .


2023. márc. 3. 17:36
1 2
 11/14 NTBS ***** válasza:
91%
Kezd felnőni. Majd helyrekerültök.
2023. márc. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én nekem azóta nem jó a kapcsolatom a tesómmal. Nálunk kisebb a korkülönbség, mert csak 3 év van. Egymásnak köszönhetően jó gyerekkort tudhatunk magunk mögött, de azóta nem sok boldog pillanatot okoztunk a másiknak. Én nem erőltetek semmit, mert már belefáradtam, és azok a sebek, amiket okozott, azt nem tudom megbocsátani, mert a legnehezebb időszakaimban is bunkó volt velem, és megalazott. Például amikor egy fiú csak hülyített, akkor olyanokat mondott, hogy jól tette, mert hogy nézek ki, stb.


Lehet vannak olyan emberek, akik nem becsülik magukat eléggé, de akiknek van egy minimális önbecsülésük, azoknal nem úgy mennek a dolgok, hogy évekig gxci, aztán meg mintha mi se történt volna.

2023. márc. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
84%
Kamaszodik, ráadásul lány is... :D Hagyd egy kicsit érni. Amikor épp olyan van, beszélgessetek, aztán majd újra visszataláltok egymáshoz idővel.
2023. márc. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
És ha lány akkor mi?
2023. márc. 8. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!