Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a tesóm velem?

Miért ilyen a tesóm velem?

Figyelt kérdés

Most lett a tesóm 14 éves, én meg most lettem 19.

Régen tök jó tesók voltunk szerintem, sokat beszélgettünk, nevettünk, sok mindent csináltunk együtt.

Most úgy érzem hogy nagyon távolodik el tőlem a tesóm.

Régen mindig jött, elmondott mindent, beszélgettünk mindenről, meg ilyesmik. Magyarul "közel" voltunk egymáshoz.

Most meg egész végig a telefonját bújja, hozzászólok akkor válaszol, de igazából le se szarja. Ha próbálok vele hülyülni mint régen akkor sem vevő rá.

Ő lány és fiú .


2023. márc. 3. 17:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Serdül, majd kinövi.
2023. márc. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Hát de ez nem így működik hogy ő évekig "g..." bunkó velem és utána majd minden a régi.

Egy idő után nekem is elmegy tőle a kedvem.

2023. márc. 3. 17:43
 3/14 anonim válasza:
98%

1-essel értek egyet, most ilyen korszakába lépett, egyelőre úgy érzi, hogy mindig neki van igaza, stb., már tud önállósodni, így most kicsit nem érdekli jó pár dolog.


Van olyan, akinél nem jelentkezik a serdülés, és normálisan folytatja az életét mit sem változtatva az emberekhez való hozzáállásán, de aki átesik rajta, az kicsit a "mindenki buta/hagyjanak békén" elveket veszi fel.

Én is nagyrészt ilyen voltam sajnos szüleimmel, elvoltam magamban (bár nem a telefonnal, inkább számítógéppel), nem nagyon kellettek, és csak pár évre rá esett le, hogy ugyanúgy fontosak nekem, és megváltozott a szemléletem.


Idővel kinövi, lehet elmegy tőle a kedved, de a családtagod, akivel még jó emlékeid is vannak. Ilyenkor figyelj oda rá, hogy valamennyire jó irányba terelődjön, mert ez a korszak sokszor előrevetíti milyen ember lehet belőle.

2023. márc. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
98%

Szia, nekem az rakta helyre a kapcsolatomat a húgommal (én akkor 19 voltam, ő 16) hogy nyitottam felé nagyon személyes dolgokban. Kikértem a tanácsát és ez szép lassan hatott. Sokat segített az is hogy a szüleinkkel szemben kiálltam mellette és próbáltam segíteni az ő kapcsolatukat hogy zökkenőmentesebb legyen. Kb egy évvel ezelőtt kezdtem nyitni felé és már teljesen helyrejött minden, egymás bizalmasai lettünk és nincsenek titkaink. Olyanok vagyunk mint az amerikai filmekben a testvérek, csak amíg ott ez mindig ilyen, mi megküzdöttünk érte.

Remélem nektek is sikerül helyre hozni a dolgokat

Ja és ne felejtsd el hogy türelmesnek kell lenni vele, most kamaszodik (a türelem a legnehezebb, tudom és az az amit mindenki mondd és már lehet a falra mászol tőle)

Sok sikert

2023. márc. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

"Hát de ez nem így működik hogy ő évekig "g..." bunkó velem és utána majd minden a régi."


De, ez így működik, ezért több sokszor a vérségi kötelék. Testvérem 14 éves korától 19 éves koráig elviselhetetlen volt, még a szüleinknek is. 20 éves kora körül viszont nagy fordulatot vett és azóta legjobb barátok vagyunk. Az elmúlt 5 évet el is felejtettem neki. Testvér testvér marad. Nyilván ha ölt, rabolt volna nem, de neki "csak" viselkedésbeli problémái voltak, rossz kamasz volt.

2023. márc. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
10%
"Ő lány és fiú ." - egyszerre? Ómájgád, ott azért vannak bajok :D
2023. márc. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Nagylány lett, már soha nem lesz, aki volt. Már a fiúk érdeklik, és nem te. És erről nem akar beszámolni.
2023. márc. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Kamasz.
2023. márc. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
6-os: nem tünt fel, hogy egyszerüen elírás, nem "és" hanem "én" szerepel a szövegben, ha rendesen értelmezed.
2023. márc. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%
Most kamaszodik ilyenkor ez teljesen normális.Próbálj vele olyan dolgokról beszélni ami őt is érdekli vagy olyan programokat csináljatok ami neki is érdekes.
2023. márc. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!