Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem??

Mit kellene tennem??

Figyelt kérdés
A keresztapám mióta lett egy új nője, nem is ír, konkrétan le sem sz*r... amikor nem volt nője, mindig átjött hozzánk. 2022 nyáriszünetben írtam rá én magam, mert magától nem írt volna, és azt írta hogy majd 2022 augusztusban jön.. de nem jött. és azóta nem is írt. mindig én írtam neki előbb...
2023. febr. 28. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Semmit. Nem lehet masra raeroltetni azt, amit nem akar.


Nyilvan anno is csak azert jarkalt hozzatok, mert unatkozott. Amiota van uj punci, van dolga.

2023. febr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudomásul venned. Pont ő hiányzik neked annyira?
2023. febr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Semmit nem kellene tenned. Felnőtt ember, azt csinál, amit akar.

Max ha szétmennek és megint keresi a társaságod, emlékezhetsz rá, hogy mennyire "hiányoztál"neki előtte.

Amúgy meg ilyen az élet, le kell nyelni. Gondolom van más ember a bolygón még, akivel szóba tudsz állni rajta kívül.

2023. febr. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek az előttem szólókkal, de annyit hozzátennék, hogy a friss szerelem sokszor teszi ezt az emberrel,beszűkíti a kapcsolatokat ha tudatosan nem figyel erre a delikvens. Szerintem ha tényleg közel álltatok egymáshoz, és neked fontos a kapcsolatotok, -mivel azóta eltelt pár hónap - írj neki hogy mi újság vele, lehet visszatalál hozzátok, de ha továbbra is elutasító, jobb elengedni őt az életedből.
2023. febr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, éli a saját életét.
2023. febr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én tudomásul venném,hogy nem akar beszélni mivel csak én keresem mindig és nem írnék neki.
2023. febr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a többiek írjak.

Érzem, hogy rossz hogy nem keres, ha jó volt a kapcsolat... de nem tudsz mit tenni.

2023. febr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 NTBS ***** válasza:
78%
Keresd fel személyesen. Ha az sem jön össze vagy nem működik, akkor engedd el.
2023. márc. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmit - nyilván addig azért járt, mert nem volt jobb dolga.


Most van barátnője, mit lógjon nálatok?

2023. márc. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát semmit.Ha nem erőlteti akkor neked minek?Ne fáraszd magad
2023. márc. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!