Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondtátok el szigorú...

Hogy mondtátok el szigorú szüleiteknek, hogy van valakitek? Hány évesek voltatok akkor? Milyen volt a fogadtatás?

Figyelt kérdés
2023. febr. 18. 17:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is mondtam el. Be sem mutattam. 22 éves voltam, amikor ez egyetemen összejöttem egy csoporttársammal. Koliban laktunk, nem otthon. Be sem jelentettem, hogy van valakim, be sem mutattam nagyon sokáig. Amikor már egy éve együtt voltunk, és tudtam, hogy komolya a dolog annyira, hogy családi összejövetelekre is meghívnám, akkor egyszercsak szóltam a családnak, hogy a barátom is eljönne. Néztek egy nagyot, de ennyi. Amikor elkezdtek pattogni, hogy mindent tudni akarnak róla, meg hogy képzeltem, hogy titkolom, akkor benyögtem, hogy már egy éve együtt vagyunk, és már felnőtt vagyok, semmi közük hozzá. Akkor csöndben maradtak. Igazából én így kezeltem a maradi szüleimet.
2023. febr. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
94%

"félhet, hogy mi lesz belőle"

Bármilyen kapcsolat kapcsán is félhetnek a szülők, akkor is, ha a gyerekük szerint, vagy akár mások szerint semmi okuk rá - egyszerűen azért, mert törődnek a gyerekükkel, szeretnék, ha boldog lenne. A szeretetben mindig van valamennyi féltés is.

2023. febr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!