Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megszerettél valakit, de ő...

Megszerettél valakit, de ő nagyon megváltozott. Hogy dolgozod fel hogy ő már más? (így már nem szereted, de a régi énjét még igen)

Figyelt kérdés

Mit csinálnál ilyen esetben?Otthagynád?

Nem rólam van szó, csak kíváncsi vagyok:)


2010. okt. 5. 06:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Fogadjunk hogy Te Nő/Lány vagy...

Eltaláltam?


Nos, megszoksz vagy megszöksz..

Bár ha valakit nagyon szeretsz akkor érdemes rá szánni az időt, és leülni vele erről beszélgetni. Sok oka lehet, lehet pl. hogy a munkája miatt kellett bekeményítenie, és azt észrevétlenül hazavitte... lehet hogy már kezdetektől ilyen volt, csak a rózsaszín felhő és a lila köd miatt nem láttad...stb.

2010. okt. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én jártam már így.A párom előttem tök rendes és értelmes ember volt.Amikor elkeztünk járni, utána kb. fél/1 év telt el és megváltozott,6 évig vártam és reménykedtem h. megváltozik és "visszakapom" azt az embert akit megismertem, de sose lett semmi.Aztán kiszerettem belőle, megcsaltam és szakítottam.
2010. okt. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A régi énje volt a kampányarca, választás után derül ki a valóság. Soha nem lesz olyan, mint régen.

Szóval, egy kapcsolat elején a legjobb arcát mutatja mindenki, később pedig a valódit. Ha a valódi nem tetszik, akkor felesleges várni, hogy majd jobb lesz. Lesz ő még olyan kis édes-kedves, de csak a következő kapcsolata elején.

2010. okt. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

És mi van, ha nem a viselkedése változik meg, hanem pl egy betegség folytán lesz más? Mondjuk depressziós lesz, vagy migrénes, vagy kerekes székbe kerül, vagy ágyhoz kötött lesz... sorolhatnám. Ez miért más változás, mint a belső? Erre vonatkozik az "egészségben betegségben" eskü... de a belsőre nem a "jóban rosszban"?


Ha valakinek a jelleme megváltozott, az azt jelenti, hogy változékony... azaz még mindig változhat. Lehet csak időszakos állapotban van.

Már ha egyáltalán szükséges tovább változnia és nem éppen pozitív irányba változott, amit mi negatívnak értékelünk, mert önzőn tekintünk rá.

2010. okt. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát láss olyannak, amilyen valóban

vagyok. Nem én hazudtam, ha szemed

csak a részt látta bennem, és a jóban,

mely részem, ismerni vélt engemet.

Álmoddal mértél; én az álmodónak

mit mondhatok? Ne légy a börtönöm!

Csalódtál, de ne tarts engem csalónak,

amiért álmaidhoz nincs közöm.

2010. okt. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen pasim. Az elején nagyon kedves volt, vidám, bármit megtett volna nekem. Kb. fél év után mintha kicserélték volna. Rideg lett, rosszkedvű, senkivel nem akart találkozni, sehova nem akart eljárni. Csak ült otthon és emésztette magát. Kiderült, hogy az volt a fő baja, hogy nem ért el semmit az életben. Nem volt állása, nem volt fizetése, nem végzett el sulit és kevésnek érezte magát. Csak ezzel az volt a baj, hogy nem is tett ellene semmit. Én próbáltam ösztönözni, segítettem volna neki mindenben. Nem változtatott semmin. Azóta elhagytam. Teljesen kiábrándultam belőle és úgy gondoltam nem az én dolgom rendbetenni a lelki problémáit. Így is rápazaroltam 2évet az életemből.
2010. okt. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, szívem szerint otthagynám, de tudom, hogy a következő (akit megint kereshetnék évekig) sem lesz jobb, csak egy darabig el tudom fogadni.

Ha pozitív irányba változik a másik, akkor magadat rosszabb fényben látod, és az önbecsülésed egy kicsit meginog. Ha te nem tudsz vagy nem akarsz hozzá alkalmazkodni és változni, akkor kínlódás az életed.

2010. okt. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

09:28

hasonló volt nekem is,bár nekem csak ilyen haver féle,mindig terveztük hogy majd így lesz,meg úgy lesz, de nem jutottunk el 2év alatt még egy találkozóig sem..de ugyan ez totál,még munkája sincs,mindig csak a bulik..

De megelégeltem, és mondtam neki hogy hagyjon békén ha két év alatt még találkozni se volt képes..Azóta nem hallottam felőle,és nem bánom:)


Csak most eszembe jutott, hogy más vajon mit csinálna:)

Köszönöm szépen a válaszokat!:)

2010. okt. 5. 16:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!